bugün

Facebook gibi gündemden düştüğünün bir örneği malesef.

Ben gittiğimde böyle değildi ama şimdi vurdumduymazlık yeri olmuş. Zall iyi yazarları sırf para uğuruna kaybediyor.

Edit: sensiz yaşıyorum sanma, sensiz viraneyim anla. Gözlerimden damla damla yaşlar döktüm senin için.

Edit2: uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin. Dağ gülleri gibi gibi hasret çektiğim. Her gece uyku diye yattığım sensin.

Edıt3: ellerini çekip benden, yarim bu gün gider oldu. Hem sever hem sevilirken bu ayrılık neden oldu.
milad ne la? miaddır o.

(bkz: miadını doldurmak)
Doldurunca tarihin başlangıcı olarak kabul edilecek olay.
(bkz: öyle deme üzülecekler)
(bkz: miad)

milad ile miad ın arasındaki farkı bilmeyen yazarın açamaya çalıştığı bir acaib entryli başlık.
miadıdır. o milat olsa zall duramazdı.
(bkz: türkçe lütfen)
ulu hiçbir zaman gündemden düşecek gibi gündemde olmadı ki. şimdi çok romantik de olmak istemem ama sikko da olsa uludağsözlük bir alt-kültürdür. miadını doldurması için önce gündeme gelen bir ortam olmalı. yakın zamanda da bunun gerçekleşeceğini göremiyorum.
Ulu için facebook falan gibi diyenlere cevabım şu: burası daha çok myspace ayarında.
yıkılmadık ayaktayız, dertlerimizle başbaşayız.
Artık sıkmaya başladığı doğrudur yakında bende olmayabilirim.
(bkz: daha yeni başladık beya)
bazen sadece bazılarına nasıl yazarlık verildiğini düşünürsün.

(bkz: türkçe)
(bkz: milad) (bkz: hz isa)
Günde yaklaşık 3 milyon yılda bir milyar kişinin bu siteye girdiğini bilmeyen yazar beyanı. .
Hicri takvime göç etme sebebidir.
Hay miadına sokayım. konu ne, takıntı ne. Herkes ortaokul türkçe öğretmeni olmuş. Tamam başta bir kişi yazdı düzeltti. Sonrakiler düzeltme mi yapıyor, komiklik yaptığını mı sanıyor. Esas konuyla ilgilenen yok. Sen bir kelime düzelteceğine gelişen teknolojiye karşın türkçe karakterlerini korumaya çalış.

Ha konumuz ise; zall ın başarısızlığındandır.
katıldığım tespittir. açılan başlıkalrın yavanlığı... hele ekşi'ye bakıp buraya gelince attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor insan.

inci'ye hiç girmiyorum. instela zaten kendi halinde takılıyor.
sosyal medyanın ortaya çıkışının ardından oldu tabi. kim beklesin ekşi de 100k sırayı.
eski tasarımın kalkmasıyla resmi olarak miladını doldurmuştur.
Uludağ sözlük evrim teorisini çürütmeye aday bi yer. Her sene bir kez gözlem için girerim hiç bir ilerleme yok.
#36347166 oytunkaran bile isyan ettiyse artık ayyuka çıkmış bir gerçektir.
Miad o milat değil.