bugün

Geçtiğimiz yıllarda kanıtlanmıştı bu. Şimdi yerse yaparlar. ifşaların havada uçuştuğu zamanı hatırlayanların o işlere pek gireceğini sanmam.
Güzel memeleri bekliyorum o zaman. Sanatsal çalışın biraz ayol.
olum siz mal mısınız? burada paradise05 ler çıktı, burada meme diye bas bas bağıranlar birilerinin yanına gidiyor. pm de kim bilir neler dönüyor. sizin bastığınız giriş tuşunda ne spermler ne sular var bi bilseniz, hey gidi.
Yapanları kovmak icap eder.

Bu başlığı açan Nasıl biliyor peki bunları diye de düşündürür.
Ancak sanal yaparlar zaten bu amına kodumun ezikleri.
Anca amatörleri eğlendirir. Oğlum tam köy yeri lan bura. Kıskanç ve dedikodocu kızlar, aptal erkekler gırla. Ahahahah.
fotoğraf ile desteklendiğinde tadına doyum olmayan eylem, ilk kim nasıl akıl etti acaba diye düşünmeme sebep olan internet aktivitesi.
Mastürbasyon sınırlarını herkes aşmış. Sanal seks yapacağınıza bir şekilde buluşup sevişerek seks yapın.
(bkz: al işte)

Ekşi sözlüğün çoğu canlı yayın olmadığı sürece haber ve spor kaynaklarını kullanmıyor çünkü bunun için sözlükte olmaları yetiyor.
Biz niye bu sınıfın yine en arkasındayız?
(bkz: napıyonuz olum)
(bkz: al kırdın kırdın)

Tamam et sizin sperm sizin de ağzınıza alacağınıza belinize alın.
O parmakları gidin doğru adreste kullanın lütfen.
Sanal seks ne lan. Telefonun ekranına mı dil atıyonuz? Monitörü mü yalıyorsunuz napıyorsunuz?
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok bazi modlar bu hale getiriyor bazi kezolarda bu modlarin cinsel açligini gidererek sözlükte at kosturuyor.

"oskom bu çocok bono koto koto nock olto yozoyo ono çoylok yopsono".
sanal manal...sex yasiyorsan ne dert ediyorsunuz? onu bile yaşayamayanlar var...
Kendimi yuvadan kovulmuş, ıslak köpek yavrusu gibi hissetmeme neden olan iddiadır.

Lan ben niye nasiplenemiyorum böyle olaylardan.
Ossbirciler onlayn.
Tamamen yalandan ibaret olan uydurma.

Sözlükte her erkeğe beş erkek düşüyor, tabii tercihler bu yönde ise olur neden olmasın.

Yıllardır burdayım bir çift meme atan bir elin parmaklarını gecmez onda da kaslarını göstermek isteyen beyefendi arkadaşlar idi.
inci ve ekşiye göre uludağ sözlüğün daha medeni bir ortamı bulunmaktadır. her yerde biraz cinsellik olabilir ancak sözlükte bundan fazla söz edilebileceğini sanmıyorum.
erkekler tarafından sanal seks yuvası olması durumudur.
iftiradan ibarettir. asla öyle bir şey yok. 45 gündür kuruduk arkadaşlar.
ulen böyle başlıklar açaarak sözlük kızlarını bitirdiniz. bu saatten sonra ekmeğimle oynayanla bende oynarım arkadaş.
burası korkunç bir swing ve grup seks yuvası. mesajlara dayanarak söylüyorum ki monogami sevmeyen çiftler ankara ve beylikdüzü'nde.
belli bir saatten sonra sexting time oluyor buralar. yalansa yalan deyin. ama doğru.
sanal seks değil anal sekstir o.

sanal seks olsa duramazsın.
abartılı bir iddia. anca ayda yılda bir.
sözlüğü otobana çevirdiler.
Şaşırılacak durum değildir. Arkadaşlar gidin seks yapın, sanal seks nedir ya..