bugün

olm bi hurriyete, habervaktime, cumhuriyete bakıyorum bi de ekşiye bakıyorum. gündemin manşetleri belli, malzemeleri belli, geliyorum ulu sözlüğe bakıyorum sol framede yarak kürek başlıklar.

buradan çıkaracağımız sonuç: ulu sözlük gerçekten cool bir oluşumdur.
Açıkçası bu yüzden severim Uludağ sözlüğü. Gündem umrumda değil banane lan bana neeee.
Gündemi takip eden değil, gündem yaratan sözlük; Uludağ sözlük.
Zaten gündemi takip etmek istesem ekşi sözlüğe giderim. O da laf mı.
formatı siklemiyor, gündemi nasıl siklesin aq?
(bkz: uludağ sözlük ün gündemi siklememesi)
siyaset, kavga, gürültü, ekonomi, hayat pahalılığı vs. bunları duymaktan midesi bulanan, kafa dağıtmak isteyen insanlar gelir zaten buraya.

ben geldim 82 yaşına, daha bu ülkede gündemin iyilik, güzellik olduğu bir güne bile rastlamadım. o yüzden aslında bazen de uzak kalmak lazım o "gündem" denen boktan.

yani kısacası bura partiden sıkılanların buluştuğu bir yer.

siz de o amaçla kullanınız.
Aynen var boyle birsey biz de buna canak tutuyoruz bizden ziyade çuvaldızı kendime batirmak gerekirse bakiyorum cinsellik uzerine yok sacma sapan trollukler uzerine bi dunya baslik haa bir de sozlugun en guzel kizi en yakisikli erkegi gibi ergen basliklarini goruyorum ilkokul musameresi tadinda akisa ayak uyduruyorum dalgaua aliyorum sanirim bu sozlugu ama ne yapalim formatı bu hale getirenler beni de domino etkisine aliveriyor bir de gündemi siklememekten ziyade uludag sozlugun antik kuntik basliklarindan gündeme sira gelmiyor herseye ragman bu siteyi de seviyorum allah var iyi insanlar kendini gelistirmis zeki kisilikler de yok degil iyi ki varsin uludag sozluk diyip makalemi de burada bitiriyorum neyse sonuna kadar okuyanlara benimle ayni fikirde olanlada selam olsun okumazsiniz biliyorum boyle uzun entryleri ya neyse.
Dünya yansa umrumuz değil vallahi. Tam bir ruh ve sinir hastalıkları hastanesi bence.
uludağ sözlük admini zall bile sözlüğün içinde bulunduğu ciddi düşüş için gerekli ve radikal çözümler aramazken üerinde kafa yorulmaması gerekendir. troller, futbol fanatikleri, formattan haberi olmayan yazarlar sözlüğün yüzde 80' ini oluştururken ve yozlaşmayı devam ettirirken daha az önem taşıyan bir sorundur.
Yinede çoğu zaman Hayata dair iç burkan detayları es geçmeyen ulunun saygıdeğer userleri ne yapsın. Hayat onları kaale almıyorki onlar hayatı kaale alsın. Sanki bir tepki sanki bir inatla kendi gündemini kendi belirliyor ulu sözlükte. Onlar da Kendi Kafasına göre takılıyor işte. Adeta Düzenin içinde düzensizliği yaşayan küçük türkiye.
Yallah ekşiye o vakit.
Harbiden böyle bi duruşumuz, çizgimiz bi şeyimiz var. Açıkcası güzel yanları daha fazla olan bir durum. Ben memnunum.
uludağ'ın sözlüklerin flash tv'si olması durumudur.
yazarimsilarin cogunun beyni s.kinde oldugu icin olsa gerek.
dünya yansa da burada gündem değişmez, hep memeydi hep de meme olarak kalacak.

-ha bu açıdan düşününce de mantıklı, kılışdar ya da erduvan konuşmaktansa meme konuşmak daha hoş.

yok ben meme istemem ille de kılışdar diyen varsa bilemem tabi.
Sol kenardaki cinselli başlıklardan anlaşılan durum.
güncel Önemli Başlıklar