bugün

bedreddin cemaat ve tarikat hareketleri derneğine üye olmak isteyen yazarlar dm'den iletişime geçebilir.
tek tek ifşa edilesi, toplum ve ruh sağlığı açısından ülke çapında sıhhat durumu sağlanabilmesi için karantinaya alınması gereken hesaplardır.
şu alakalı alakasız her başlığa "kemalisttir" yazan ergen irisi taocu listenin en başında.. ben bu kadar angut birisini bu yaşıma kadar görmemiştim. galatasaray fenerbahçe maçındaki bir hakem hatasına bile gidip yazmıştır "hakem kemalisttir kesin" diye ruh hastası.
merdiven altı kur'an kurslarında kazanılmış vatan haini köpeklere aitler. atatürk ve atatürkçülere hakaret edip tayyip erdoğan'ı överler. tıpkı fetöcüler gibi.
leş inançlarıyla toplumu kirlettikleri gibi sözlüğünde içine etmekteler.
ateizmle mücadele edebileceklerini zanneden ergenlerde bunlardandır, değillerse bile gönül bağları vardır. şerde ve sapıklıkta tabi ki. dincilik bu.
bilsem bir halta yarayacağını hepsini tek tek dökerim.

zamanında fetöcüsünden, süleymancısına, cübbeliden, menzilini de dolu adam var.
moderasyon destekli hesaplardır. sözlüğü böylesine zorda bırakabilecek ( iftiralar yalan başlıklar güncel olayları çarpıtarak insanları kin ve nefret duygularına itme çabaları ) başlıklar açıp entryler girmelerine rağmen hepsi yazmaya devam edebiliyorlar. eskilerdeki entryleri paylaşılıyor bir numaralı cemaatçi olan yavşaklar şimdi hükümet destekçisi olarak buradaki muhalif yazarları cemaatçi olmak ile fetöcü olmak ile suçluyorlar. hani kendi yedikleri bokları başkalarına mal edecek kadar şerefsizler ama herhangi bir yaptırım uygulanmıyor nedense.

- omo formoto oyoyorlor bor şoy yopomoyoz.

yapmayın siz bir şey. zaten ülkenin bugün bulunduğu nokta sizin gibi iş bilmez tembel korkaklar yüzünden gelinen nokta..
(bkz: everybody calls me alpha)

mürit kayıtlarımız başlamıştır.
görsel
tarikat değil de torik atan cemaat varsa kayıt yaptırabilirim.

görsel
görsel

cin tonik olur mu? hem cin var cemaat konsptine de uygun.
badellemeli tarikat kuruyorum katılmak isteyenler pm.
rabbim şehadetinizi kabul eylesin.

biz menzilin müridi değil köpeği olmaktan dahi şeref duyarız.

görsel
bir pedofilinin peşinde türk'ü, türklüğü karalayan hesaplar. türkiye cumhuriyeti ve atatürk ilkeleriyle ne varsa dertleri vardır.
(bkz: fetö evinde peydah olmuş akp li)