bugün

(bkz: aramaya inanmak)*
(bkz: deme öyle deme üzülürüz)
fenerbahçeli yazar sayısının az olmasından kaynaklanır.
zeki bir insan zeki olduğundan şüphe eder, zeki olmayan insan kendisine aptal denmesinden nefret eder.
(bkz: iq testi vardı da yaptırmadılar mı)
*
(bkz: yazar başlıkta iğneyi kendine batırmıştır)
(bkz: sözlüğün akp yandaşıyla dolu olması)
(bkz: sözlüğün yüzde 60 aptaldır)
zeki insanların, zeki olmayanlarla aynı ortamda buluşması ve paylaşmaları.
kendini ne kadar zeki sanıyor acaba ?
kendi fikrinden olmayanlara gerizekalı diyecek kadar sığ insanların düşüncesidir.
(bkz: kendinden pay biçme)
girişte iq testi istenseydi hem bu sonuçla karşılaşılmazdı, hem de beni okuyamazdınız.
oh sonunda içimizden bir zeki çıktı ve açtı bu başlığı. gerçekleri bir tokat gibi vurdu yüzümüze. o kadar zekasızız ki bunu nasıl düşünemedik.

(bkz: zekalıyım ama amele olucam)
(bkz: kime göre neye göre)
kendi fikrinden olmayanı zeki saymayanların avuntuları. vah vah...
göreceli bir kavramdır. eğer bir kişi yazar seçildiyse boş beleş olduğundan olmasa gerek ve yazar olmak için belirli bir testten geçtiğine göre ister istemez zeki yazar sayısı fazladır.
(bkz: sözlükle ilgili genel istatistikler)
kendini zeki sanan insanların çok olmasından kaynaklanan bir durumdur.
şuraya çiziktirecek bişeyler bulmalı. bulamıyorum. o sebeble olacak. de. da. aba. ti. lık. şehir. hüküm. çok çıplağım lan. asabımda beter. ben istemedim hem. ulu kazan.

asabım gerektiğince bozuk olaydı, öldürürdüm hepinizi. bir bir. sırf bu başlıktan ötrü. en son hatırladığım türk kahvesi yaparken olmuştu. bi de su istemiştim. damacanayla. 2 adet. bitmiyor hala. yaşamak güzel yea
heeeey. uzatma kınama cezamı benim. yollarım pek hassastır, değsen yanar. ben yolda değilim, yol benim idarem de hem. evhamlar basıyo beni yahu.. emeğimin iadesini istiyorum herkesten.
ne de muazzam güldürüyosun, eline canına sağlık. nasıl güzel evhamdır? ne şirin bi heyecandır? heyecan ne heyecanlı bi kelimedir? ne gubidik bi yalandır? etmen eylemen.. hem sizin zannınız nedir? peki ben niye bu kadar kötüyüm? neden çok iyiyim ? niye zeka parçacıklarıyla süslenmemişim? epeydir böyle var değildim. sanki iki damacana kan nakli. hınff böyle salakladığım zamanlar canım türk kahvesi istiyo. kimse de yapmıyo.. böyle böyle geçti yaşlar zaten. böyle böyle yedik hayallerimizi, hadiin geçmiş ola. hepimizin çiçek olduğu başka dünyalar da sevişmek üzre. beni bi başıma bırakmayın sakın öldürürüm sizi. evhamlarıma sarılıp uzanayım şimdi. uyuya kalırsam çok acayip rüyalar göreyim emi. her yanım bahar filan olsun. bu tarz notlar kısa olmalı ama. keza öz de. bunu da buraya not edeyim sonra severim. istediğim herkesi sevebilirim. beni sevenleri bir başka severim. bi de evsi gün markete gitmiştim türk kahvesi acayip pahalı geldi. acayip asabım bozuldu. önüme gelen herkese dava açmak istedim o esna. bence burası biraz soğuk.. ne demek ben teşekkür ederim. şimdi biraz kitap mitap oyalanayım. IQ m beş basamaklı sanırım.
bana belamı verin.

(bkz: sıçış)
kişiden kişiye değişebilen tespittir. kısaca göreceli kavramdır.
Sözlükte eki olmayan biri tarafından asöylenen cümledir.
not:neye göre, kime göre zeki?
zeki yazar sayısı kesin azda, zeki ama çalışmayan sayısıda az. üzülürsem buna üzülürüm. zeki yazar atinadan bildirdi.
(bkz: zeki ama çalışmıyor)
zeki yazarla gönül yazar kardeşmi?
zeki yazar yoktur,az vodka vardır..
Katıldığım önerme.Çoğu sıradan yazar ne inceden anlıyorlar ne trollü fark ediyorlar. Tek yaptıkları artı vermeyi hor görmek. Eksi vermeyi de hobi edinmişler. Çünkü anlamıyorlar okuduklarını o derece. Kafalarında Bazı kalıplaşmış şeyler var onların dışındakiler hep yanlış. Tabi bunun dışında gerçekten zeki yazarlar var. Onları da buldukça takibe alacağım. Şimdi üstüne ALINAN ne sıradan yazar kitlesi var eksileyebilir. Teşekkürler.