bugün

Canım sıkılıyor
içimi döküyorum
içimi dökerken beyin fırtınası yapıyorum

Bir de sildiğim entryler var
Asıl mesele onlar.
Genel anlamda yazdıkça rahatladığım için ama bu akşama özel sövdükçe rahatladığım için.
Fazla uzatmamak gerek.
Satırlarca yazıp aşağıdaki entrylere gitme isteğini söndürmeye gerek yok dimi.
Paylaşmak için buradayım.
Ya bilgimi yada derdimi.
can sıkıntısı.
herkesin derdi farklı. benim derdim biraz kafa dağıtmak.pek çok şeyi yarıda bıraktım ya da onlar beni bıraktı.burayı da yakında bırakıcam gibi.en başta sahtesin instagram filtreleri gibi ve de hayat gibi yoruyorsun.hayatın koşuşturmacasından, kavgasından, gürültüsünden kaçıp sana geliyoruz.bakıyoruz heryer saçma sapan nefret kusan entryler ile dolmuş.insanı gereksiz yere sinir stres etmeye ne gerek var.

biz ağlayarak doğduk bari gülerek ölelim be sözlük.
gündemi takip etmek, geyik yapmak, bazı konular hakkında fikrini dile getirme isteğini yerine getirmek.

Siz eksilemeden önce sunu da belirteyim; zaman zaman karı kıza yazmak evet ama bu artık çok içimden gelen bişey değil. Sözlüğe girdiğimde 25 yaşındaydım o zamanlar istek oluyordu ama 32 yaşına gelince işler biraz değişiyor. Piç erkek modum bitti artık çok sıkıcı bir insanım.
Aga yazcak başka yer bulamadım.
Site zemini beyaz. Üst ve alt çerçeve butonlar nicname ler v.s. mora yakın mavi. Hemen alt çerçeve kırmızı. Ara hatlar ve alt zemin soluk gri. Yazılar da siyah. Ondan.
yazmak, sözcüklerle girişilen bir tür varoluş deneyimi. sıkıntılı, sorunlu, önüne konan ve dikte edilen yaşam kipleriyle uyuşmayan, yani derdi olan "ben"lerin, dertlerini ifade etme ve paylaşma isteği.. belki bir tür boşunalık. belki de kimsenin böylesi bir paylaşıma gereksinemi yok. yazan ben, kendini kandrmakta. ya da nerede ve kim olduğu bilinmese de "ötekine", daha doğrusu bir benzerine ulaşma umudu yazmak. böylelikle korkutucu ve delirtici mutlak yalnızlıktan kurtulabilmeyi, çoğullaşabilmeyi umut etme, hiçliğe bir çığlık gönderme iradesi belki de. çünkü her çığlık, korkunç bir sesleniştir aslında.

ya da siktir et; memeler.
Valla rahatlama sebebi diye düşünüyorum. Sözlerimizi kimse dinlemiyor belki böyle bir platformla dinleriz, dinletiriz aforizması işte. Çoğu zaman saçmalıyoruz ama duyguları da es geçmiyoruz işte. Amaan neyse ne işte kimin umrunda ki.
benim için iç dökmektir.
Yazmak çoğu zaman beni rahatlatır. Bundandır sözlükte yazmam. Kendimi ifade edebiliyorum en azından. Karşı çıkan olsa bile pek umrumda olmuyor açıkçası.
ekşide sıra beklerken hobi olarak yapılandır.
insanları dinlerim ama onlar beni dinlemez.
içimi buraya döküyorum.
Yazmak. Okumaktan daha faydalı bulmuşumdur hep.
seviyeli kültürlü insan çok birde cıvık degil pek.
(bkz: goddesss of darknesss güzelliği)
Okumak ve aydınlanmak. Yazarların Engin bilgilerinden istifade etmektir.
cahil aklı kıt bazı tipleri yazılan girilerle gerçekleri anlatmak içindir.
aslı, zeynep, gaye, ebru, gülay, melda, derya, güliz,gözde ,...

yok lan yok . can sıkıntısı. sözlükte zaten bu kadar kız yok.
Evime yakın rahat gidip geliyorum.
Kafamdan geçenleri metne dökerek muhasebesini yapmak, onun haricinde ne fav, ne eksi, ne artı, ne de mesaj hiç işim olmaz.
Karıları çok sexi.

Kürtler hariç, sizden seksi çıkmaz.
(bkz: vakit öldürmek).
Uzun yıllar süren bir ilişkimin başlama sebebi.
Evet sözlükten tanıştık aşık olduk sözlendik. Sonra ayrıldık sonu güzel değildi ama sona gelene kadar güzeldi öyle sandık. Aslında bi nebze allah belanı versin sözlük demek için geldim sonra silik hesaplarımıza baktım iyiki demekle lanet okumak arasında kaldım.