bugün

gerçek bir durum veya sorunsal. Neyse ne işte yav.

Çoğunuz yıkık ve tipsizsiniz. Ayrica egolisiniz.

Neden ? Neden ya. Swh.
Gerçeği yansıtmayan durum.

Var ama her yerde fotoğraf paylaşmıyorlar. Ki böylece sadece özel hissettiklerine kendilerini açıyorlar ki benim tercihim bu.
yanlış önermedir.

görsel
Sözlükte güzel kız, yakışıklı erkek yoktur. Hepsinden öte ekseriyetimizin psikolojik sorunları da var. Önermeyi destekliyorum.
Zaten öyle bi iddamız yok ki
Aramızda vardır elbet uzun boylu sarışın yesil gözlüler ama sana bakarlar mı bilemedim simdi.
Kız haklı beyler dağılın.
(bkz: evde kalmış yazar)

Biri gene libidosu tavan yapmış entry giriyor.
çürütülen bir iddiadır.

(bkz: ben kaldım kardeş ben kaldım)

(img:#1950619)
Yine bütün mordor toplanmışsınız.
görsel
Oldukça yanlış önerme kendimi anlatacağım sonra egoist diyeceksiniz onun için bu önerme şuna benzemektedir :"sözlük kızlarının sosyal hayatta kimsenin beğenmemesinden dolayı sözlüğe gelip orasını burasını açarak egosunu şişirmesi ve kendini güzel sanması gerçeği" kadar yanlış bir önerme.
Oldukça yanlış önerme kendimi anlatacağım sonra egoist diyeceksiniz onun için bu önerme şuna benzemektedir :"sözlük kızlarının sosyal hayatta kimsenin beğenmemesinden dolayı sözlüğe gelip orasını burasını açarak egosunu şişirmesi ve kendini güzel sanması gerçeği" kadar yanlış bir önerme.
Doğru onermedir.
Gotunuze kaş göz cizseniz benden yakışıklı olur.
Aslında benim tipim,boyum posum fena değil.evli olduğum için bu kategori bizi aşıyor.
o yakışıklı erkekler o güzel atlara binip gittiler... geriye bizim gibi boş beleş ipsiz sapsız tipsiz parasız pulsuz tipler kaldı...
sana bir fotoğraf atarım sözlükte 10 tur atar aklını ararsın kezbanov.
uludağ sözlüğün izdivaç platformu olmamasından dolayı kimin güzel, kimin yakışıklı olduğu önemsiz bir durumdur.
Çirkinim ve gururluyum . Go fuck youtself.
Oldukça yakışıksız bir durumdur.
görsel

Biri yakışıklı mı dedi.
Doğrudur. Inkar eden çirkindir.
Yav he he.
diyelim ki yakışıklıyız.
size ne aq.
napıcan bana mı varcan
Bas bas bağıran gerçeklik. Var olan Tiplere gel yarabbem. Swh.
(bkz: gidiyorum ben) sözlük benim için burda bitmiştir.