bugün

chpli(troll, çapulcu, çomar) istilasına uğramış sözlük.
Naifdir, diğer sözlükler gibi burnu havada götü kalkık değildir.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
görsel
3-5 tane gerizekalı ergenin sürekli olarak 3-5 tane diğer gerizekalı ergenler hakkında konuştuğu, sapık veletler ve ilgi manyağı kadınların uğrak yeri olmuş vasat altı bir sözlük. Yazık şu sözlüğe bakan kimse yok yapacağınız işi sikiyim bakkal yönetemeyecek adamlar site yönetiyor.
küfür içermeyen entryi küfürden sayıp 5 gün çaylak veren yönetime sahip sözlük tamam entry de argo vardı polemik tartışma başlatabilirdi ama küfürlük bir durum yoktu.
10 dakika önce 1000 online varken 10 dakika sonra 400 online düşen sözlük.
Aktif yazan 10 kişiden 9 unun birbiriyle kavga ettiği sözlük. Geriye kalan 1 kişi de benim.
Arada bir bana neden hala buraya entry giriyorum ki dedirten sözlük.
kısa uludağ sözlük özeti...
https://www.youtube.com/w...outu.be&v=SqdcT61buRg
Ekşi sözlükten sıkılıp kendimi direkt buraya attığım sözlük. Umarım burasıda ekşi gibi değildir...
Uzun zamandır uğramadım. Başlıklara bakınca pek bir şey değişmemiş. Belki entrylerimi okuyup hüzünlenirim. Birçok şey değişti...

görsel

Artist: Micheal Sowa
bugün itibari ile katıldığım katılımcı sözlük sitesi umarım kısa zamanda yazar olarak bu siteye bilgi içerikli entryler ile fayda sağlarım.
Daha ikinci entrimi girerken “sözlük içi konularda bu kadar sık entri giremezsiniz” diye uyarı veren sözlük, nedense sol framede 20’den fazla aynı içerikli Entri giren yazara bir uyarı çıkarmıyor. Gerçekten enteresan. Neyse papatyalı günler!
herkesin birşeyleri yattığı yataktan eleştirdiği (özellikle hükümet) ona buna salladığı maksimum 20 yaşında sözlükte takıldıkça havalı olduğunu zannetiği mekan. bayadır girmiyordum buraya sözlük olmaktan bilgi vermekten çıkmış millet birbiriyle tartışıyor şov yapıyor. forum bellemeyin arkadaşlar buraları ayrıca öyle sürekli birşeyleri eleştirerek havalı olmuyorsunuz. kısacası boku çıkmış, kizlarsoruyor gibi bir yerdir artık.
yıllar sonra geri dönüş yaptığım sözlüktür.

umarım aldığım bu karar yanlış değildir.
haksızlığın zirve yaptığı mekan. bir insana yapışmış sümük tanesini silkeyim dedim çaylak edildim. alan razı veren razı mekanı, ne diyelim.

ve sözlük, sen tam bir çöplüksün. değmezsin ama olsun, sana kelimeler hazırladım..
Kürtçeye bile tahammülü olmayan moderasyondan oluşan sözlük.
Burda Her türlü pislik yapılabilir, değerler aşağılanabilir fakat kürtçe başlıklar sol framede olamaz. Asla ve kat'a. Çünkü maazallah bölünürsünüz bir dille. Bunun haricinde her şey serbest ama.
içerisinde solcu teröristleri barındırır.
Bazen öyle inanarak boş konuşuyorlar ki etkilenmemek mümkün değil.
malesef adaylara çok çabuk yazar olma şansı verdiği için kendi tırtlığında dövünüp duracağa benziyor.
Yine ne yapmış sözlük acaba?

Yeni mi kuruldu bu ne tantana.
kaybettiğinizde değerini anlayacağınız, şu an elinizdeyken değerini bilmeniz gereken sosyal mecra.
Derin ve sonsuz bir okyanus. Siz dilediğiniz yönde ikerleyin efendim.

En özgür sözlük diyebilirim.
Okumasıda yazmasıda keyifli olan sözlük, olur kendisi.
nedense ailem miş gibi sevdiğim sözlük bazı siyasi troller den ötürü yönetime kızgınım o kadar onun dışında sözlüğü seviyorum.
güncel Önemli Başlıklar