bugün

Bi video yüklücez yükleyemiyoz aq ne sikim bi programlama varsa artık.
keşke moderatörler biraz daha sıkı çalışsa burası çok daha iyi bir yer olurdu ama her şeye rağmen seviyorum burayı.
Ciddi şeyleri ekşi'ye, yarak kürek goygoyumu da buraya yazıyorum.
Anlayın seviyeyi.
Bu hale gelmesinde Emeği geçen ismail alpen adlı kişiye Sevgilerimle.
%42'si doktor %35'i hukukçu, %12'si mühendis %10'u öğretmen kalan %1'i neidüğü belirsiz sözlük. (Küsuratlı atayım da inandırıcı olsun ve parantez içine bu klişeyi yazayım)

Elini sallasan doktor avukat mühendise çarpıyor.

Hepsinin ortak yönü asosyal işsiz tipler olması. *
Saat 00.00'ı bekleyip paragraflar dolusu yazı paylaşan 40 yaş üstü insan var mk! Bunu sokakta söylese itin götüne sokarlar adamı.
(bkz: uludağ çöplük)

sizden bi sikim olmaz. alınızda morunuzda aynı amk.

not:bi bitmediniz. de da nızı da alın siktirin gidin ya. marifetmiş gibi..
de da'yı ayrı yazmayı bilmeyenlerin bulunduğu bir sözlük.
eski halini bilmemekle birlikte, şuan için aymaz, ergen, troll yuvası haline gelmiş oluşum. senin ne işin var o zaman derseniz; onlar gibi olabilmek tek gayem, ama zor dostum, inan çok zor.
Seyircisiz maç gibi. Bayık.
Sağlam bir yetkili olmadığı sürece bataklıkta olacak site....
(bkz: boş hayaller)
Adının troll sözlük olarak değişmesi gereken sözlüktür. Düşük kalitede bir sözlüktür.
k u d u r u n.
artık miadını doldurmuştur. en azından benim hayatımda. insanın görmek istediği şeylerden çok görmek istemedikleri gözüne sokulunca soğuyormuş demek ki. daha bugün bir arkadaşa buradan gitmeyi hiç düşünmediğimi söylemiştim. lakin büyük konuşmamak lazımmış. evren bana bunu yine gösterdi. 11 senelik bir geçmiş buradaki. izinli yazar olarak köşede oturacağım bir süre. hesabı silecek cesaretim yokmuş, anılarına sıkı sıkıya bağlı bir insanken buna şaşırmam da saçma ama bu kadar zorlanacağımı bilmiyordum. belki bir gün tamamen giderim buralardan. giderken belki bir veda yazısı yazamam diye bunu yazdım. hoşçakalın troller, hoşçakalın yazar arkadaşlarım.
nerde o eski ramazanlar misalidir biraz bizim sözlük.
her şey tadında güzeldir. neyseki zamanında yetiştik.
ayrıca bir günlük niteliği de taşır benim için.
eskilere bakmamda bana yardımcı olur.
ve hala yazmama.
epeydir yoktum. çok özlemişim hakikaten. tıpkı kedinizi kaybedip 3 ay sonra kavuşmanız gibi düşünün. umarım kaliteden ödün verilmemiştir.
4 belki 5 yıl aradan sonra varlığını çok yüzeyel bir platform olarak devam ettirdiğini fark ettim ne yazık ki, tanıdık yüzler sohbetler yok. Herkes ve her şey yıllanmış gibi.
Arkadaşlar az önce öğrendiğime göre entrilerde şahıslara ve/veya yazarlara küfür etmek çaylaklık sebebi değilmiş. Bizzat moderatör böyle söyledi. Bu kural herkes için mi geçerli yoksa bazı lağım ağızlılara mı özel onu bilmiyorum.
uludagception.
iyice kalitesizleşmiştir eskiden 2-3 aklı başında insan olurdu sohbet edecek tanışacak şimdi hiç düzgün başlık dahi yok entry girelim.
Gerçekten kalitesini gün geçtikçe yitiriyor. Üzücüdür. Bir zamanlar ekşi bir Uludağ ikiydi. Artık uludağın adı bile yok...
Yıllar sonra gelip ne olup bittiğine baktığım sözlük.
eskiden az da olsa bir seviye vardı, şimdi yerin dibinden yer beğenir hale geldi. hatrı var diye duruyorum burada- ha bir de verilmiş sözler, görevler vs.-. ağız ishali gibi aklına geleni savuran, herkese estiği gibi konuşanlara belli ki bir ayar lazım. tüm sözlüğün selameti için bunlar gerekli mercilerce yapılacaktır. biz yine görev icabı ekşi- uludağ arasında gidip geleceğiz.
(bkz: allam sen bana sabır ver)
Ölmüş olduğunu düşündüğüm sözlük... Sol frame akmıyor, insanlar yazmıyor, online kişi sayısı az. Yahu ne olmuş buraya, açıklaması ne?...
ismini uludağ üniversitesi'nden alarak 15 yıl önce temelleri atılmış yegane sözlük.
sözlük dünyası türkiyenin hem gururu hem utancıdır.

gururu; çünkü bir benzeri dünyada yok ve facebook, instagram, twitter yokken türkiyede bu formatta sosyal medya vardı

utancı; demokrasi, empati, hoşgörü gibi değer ve kavramlara çok aşina olamadığımız için anonim yazıyoruz.

hoşgeldim bu arada...
teşekkürler zall ve tüm emeği geçenler..
ne yazık ki iyice bok çukuruna dönen sözlük.
güncel Önemli Başlıklar