bugün

Gelenekler sürdürülmeli;

görsel
Ruh hastalarının, kafadan kontakların doluştuğu mecra. Bir tanesi serenay sarıkaya'ya takmış kafayı ondan başka bir şey konuşmuyor lezbiyen midir nedir. Bir tanesi her gece üzerimi örter misiniz diye başlık hortlatıyor. Bakın bunlar en zararsızları. Ama enteresan diye örnek verdim.
Bazılarının kendini ağa sandığı, bazılarının asosyalliğin giderip egolarını tatmin ettiği az biraz da kaliteli yazarların olduğu sanal platform.
birkaç gündür 30-40 entryli adamlar fink atıyor ortalıkta. format falan hak getire zaten. sürekli sözlük içi konularda yazıyorlar ama bir bok olduğu yok.

hepsinde de bir ilgi çekme çabası var ilkokul çocuğu gibi.
Nickaltıma gir bak. bunu dillendirdiğim için kezbanlar, ilgi çekmeye çalışıyor diyenler, itler, kopuklar doluşmuş.

Tanım: dikkat çekmek isteyen Kezban bir kadının da içinde bulunduğu sözlük.
Düzenli ifşa olayları meydana gelse de abazanlıkla sınır tanımayan yazarları hala özel mesaj yolu ile birbirini dillemeye devam eden sözlük.
12 senedir neler oldu, neler birikti bir bilseniz, ifşasını yapsam yer yerinden oynar. Deep web gibi herşey saklı. Ama ne gerek var?
Belki birgün sözlük beni sinirlendirirse yapabilirim.
Şantaj yapacacaklara ise cevabım elimde kasetleriniz var... Cabrio, raks.
Bir de zırt pırt bu konuları gündeme getirip prim toplamaya çalışanlar var ki tam komedi.
-Yha burcu işte böyle başlık açmışlar kızım, spk doldu iyiche söslük.
He annem, peki.

Çükleriniz düşsün demiş miydim?
iki gündür şunu fark ettim; kimi yazarlar ekşi sol frame' e göre başlıkları ya açıyor ya da uplıyor. yeni bir şey mi hayır! ancak oranda muazzam artiz var!*
tanrı kent filmindeki şehir gibi birileri sözlüğü kurmuş öylece bırakıp gitmiş öyle kaotik bir ortamı var. şu başlıklara bak...
(img:#1702514)
Liselilerin istilasına uğramıştı eskiden, şuanki durum daha beter ve karamsar.
Sanıyorum tükettim burayı.

Ne bileyim geçmişte bana heyecan verirdi buralar, artık o tadı alamıyorum. Keşfettim her yerini. Merak ettiğim başlıkları okudum ve bitti.

Heyecan verici başka şeyler arıyorum. Başka siteler.
Ekşiyi de gördük. Orada 7/24 teyakkuzda olmak lazım. Zira orada özgürlük yok. Fazla konuşanı hemen kapı dışarı. istediğiniz yere gidin burayı bulamazsınız.
Kimsenin yazılanları okumadığı sözlük. Herkes bir iki kelimeyle sürekli birşeyler yazma peşinde. Anlayamadığım çok başlığa yazı yazılınca ne oluyor, hadi uzun yazıları kimse okumuyor kısa yazınca kaliteli mi oluyor, okunuyor mu o zaman?

Moderasyona nacizane tavsiyem, şu ortalama kaç harfle tanım girdiği istatistiğini ön plana çıkarması veya benzer bir ödüllendirme yolu bulması...
an itibariyle giriş yapmış olduğum platform.
Acilen, aktif kullanıcıların önünü açması gereken platform.
Bu böyle olmaz.
Nüfusun artması gerekiyor.
Bunalıma girmiş trip atıyor.

Noluyor sözlük, ne derdin var?
iğrenç , seviyesiz ve saçma başlıklardan dolayı artık entry girecek bir şey bulamadığımdan pek giresim gelmiyor. Troller bir önce temizlenip yaş sınırı getirilmeli.
cehaletimden kurtulmak için kayıt olduğum elit pilatform. buradan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum. mesela daha az önce dünyanın düz olduğunu öğrendim. az sonra da bir kızın bakire olup olmadığını anlamak için onu su dolu bir leğene nasıl oturtmam gerektiğini araştıracağım.
telefon uygulamasını tekrar açsa daha fazla online olabileceğimiz, her türden insan bulunan sözlük.
an itibariyle laptopumu kucağıma alarak süt çocuklarını kudurtmak amacıyla online olduğum muhteşem sözlük. gelsin bakalım eksiler.

not: 4 yıllık ekşi sözlük yazarıyım ona göre mesaj atın açık ve net.
Bu saat olmuş sözlük kızlarının fotoğrafları başlığı 10 entryi bile bulmuyor.

Sözlük bitmiş amk.
Ataturke ve turklere hakarek eden basliklari canli tutup yunanlara hakaret eden girdileri silen sözlüğümsü olusum .
Silin lan bunuda silin hatta beni caylak yapin cokta tinimda.
Nasil koduk yunana ama .
çaylak olmanın yazar olmaktan daha zor olduğu sözlük.
Bazen iyi gidiyor bazen kötü bazen durgun bazen hareketli. Ortasını tutturamıyoruz efenim. Belki de sislerin içinden bir mod gelir ve bir dakikada değişir sözlük. Bilemem.