bugün

evet arkadaşlar, yazarlarının çoğunun troll olması, en ufak zeka kırıntısına rastlanmayacak entryler girilmesi, kaliteli yazarlarının çok az sayıda olmasından kaynaklanan bir durumdur.

Bu durumdan muzdarib olduğum için sözlüğü bırakıyorum. selamlar olsun sizlere.
(bkz: sözlükte fazla takılmanın zararları)
dayanılır hale getirmek için çabalasaydın bari denilesi kaçış kararıdır.
karanlıktan şikayet edeceğine bir mum da sen yak.
iyi yazan arkadaşlara da haksızlık ettiğinin farkında olmamak, zor diye hayattan vazgeçişe benzer güzellikleri yok sayarak dayanılmaz hal bahanesinin ardına saklanarak kaçmak.
(bkz: gidene bye bye gelene hay hay)
annenizin de hadi beni de üye yap da ben de okiyim yaziyim nasıl üye olunuyo bıdır bıdır demesi. ama anneler candır.
an itibariyle nesillerine göre yazar sayıları;
1. nesil(597)
2. nesil(638)
3. nesil(1.794)
4. nesil(2.678)
5. nesil(2.826)
6. nesil(5.454)
7. nesil(7.092)*
8. nesil(438)

sözlüğün %42sine yakını 7. nesil yazardır efenim. bukadar çok yazarın arasında da illa ki bir çok troll vardır tüm 7. nesillere mal edilmemelidir.
sözlüğü terk etmeniz kimsenin umrunda değil... ekşiye kadar yolun var git orda sandalyeden düş, sinemada filmi ortasında terk et, nutellalı ellerle klavye çikolatala
ve yahut incide özet geç çaprsss ver @2 den ayar ye
tercih senin. bu sözlükler aleminde tercih tayyip, kılıçdarğoğlu, bahçeli arasında seçim yapmaya benzemez. ya da boş oy at, sözlükleri terk et.
bazı yazarların sözlüğe fazlasıyla dayamasının sonucudur.
sevgilinin vajina suyuna bisküvi ufalayıp yemek başlığıyla birlikte kanaat getirdiğim şeydir.
"yazarın, ne tür ağır maddenin etkisi altındayken gördüğü halüsinasyon sonucu yaşadıklarını sözlükte paylaşmasıdır. //entry'de bazı kelimeler yanlış yazılmış" şeklinde şoke olduğumuz rötuş isteklerinin olmasıdır.
okunacak adam akıllı entry kıtlığı yaşandığını yüzümüze vuran çok doğru tespit.
(bkz: kürdistan yok diyenleri akıl hastanesine yatırmak)

kürdistan yok! gel beni akıl hastahanesine yatır. nasıl diyor ölümlüler: havada bulut, sen bunu unut.

ayrıca: google chrome "kürdistan" kelimesinin altını çiziyor. bu bir işaret olabilir.
sürekli aynı konular hakkında, bir şey bilinmeden; laf olsun torba dolsun diye entry girilmesi.
seovi denen arkadaş*ların çoğalması bu durumu daha da ileriye taşıyor.
Sözlükte seks, siyaset ve maçtan başka birşey konuşulmamasıdır.
(bkz: aşk konuşalım aşk)
güncel Önemli Başlıklar