bugün

sözlüğün çirkin yazarlarının toplandığı platformdur. bugüne kadar neden kurulmamış ilginç. he benzer bi başlık da harbiden varsa da ben göremediysem kusura bakmayın, öyle aramaya inanmak bilmem ne yazmayın papaz oluruz. harbi aradım çünküm.

neyse efendim sözlük bünyesinde var olan, diğer yazarlardan görsel olarak biraz daha çirkin duran yazarların bu başlık altında toplanması gerekir. zaten topu topu beş bilemedin on çirkiniz şu sözlükde bari birbirimize destek olalım istedim. gün cesur olma göğsünü gere gere "ben ilyas salman'a benziyorum ve bundan gurur duyuyorum" deme günüdür. çirkin bir kardeşiniz dava arkadaşınız olarak sizden yegane ricam budur. saygılar şelale.
biraz iddialıyım çirkinlik konusunda. zaten bir çirkinlik, bir omlet ve bir de makarna yapmak konusunda iddialıyımdır şu hayatta. yazın beni de.

8 yaşlarında bir veledin referansı için bakınız;
http://galeri.uludagsozlu...BCl%C3%BCmseten-detaylar/
bende geleyim mi?
(bkz: güzeli oynatırlar çirkini söyletirler)
Güzellik geçici asalet kalıcıdır. Allah karakterinizi çirkinleştirmesin kardeşlerim.
Asansöre hep tek binen, minübüste yanına kimse oturmayan yazarların birliğidir.
çok şahane bir birliktir. bu sayede çirkin hatunlar kim öğrenmiş olacağız. onlar da tipsiz erkekleri öğrenecekler. yani amına koyim yaz beni de efkarlandım.
ben de çirkinim, beni de ekle listeye.
boy:167 kilo:97 (eşitleyeceğim ikisini)
burnum kemerli, dudaklarımda incecik. (sivilcelerim de var)
ellerim ve ayaklarımdan bahsetmiyorum bile.
(bkz: yönetim kurulu üyesi)
yazın yazın beni de yazın.
dahil olmadığım birlik.şayet çok güzelim.maşallah diyin.
adım "çekilmez bir adam" olsa da orijinali "çirkin bir adam"dır. o yüzden ilk sıraya yazın beni, lütfen.
çirkin yazarların olduğu birliktir. içimiz güzel bizim. alın beni de.
Katılmak için çirkinleşme ameliyatımı olmam gerekiyor ?
elim yüzüm biraz da olsa düzgün. bu topluluğa katılırsam ve eğer herkes söylediği kadar çirkinse bu grup içerisinde en yakışıklı ben olurum, yıllardır içimde kalan bir topluluk içinde en yakışıklı olma hayalimi de böylece gerçekleştirim. yazın la beni de yazın * .
Hepsine benden Bi şişme bebek.

Maksat Gençlerin işi görülsün.
Gidin benden uzakta kumda oynayın. Göz zevkimin içine etmeyin. Zaten iki saat sonra gym e gidip Apollo vücudumun formunu yükseltecekken beni vicdanen ben bu kadar yakışıklıyken bunlar niye bu kadar çirkin diye vicdan azabına sokmayın.
güncel Önemli Başlıklar