bugün

Irk mezheb ve cinsiyet farketmeksizin, tüm sözlük mensuplarının, olası bir felaket vs anında güvenle sığınabileceği en az 20 sene yetecek kadar erzak, komforlu ve modern yapısıyla, kütüphanesinden tutun yüzme havuzuna kadar her şeyi düşünülmüş, yer altı sığınağıdır. Konumu güvenlik nedeniyle çok gizli tutulmaktadır. Sığınak girişi ise sözlük nicki ve şifresiyle sağlanacaktır.

ihtiyaç dahilinde bilgi ve kayıt için irtibat kuracağınız Sığınak sorumluları..

(bkz: hz emector) kütüphane ve laboratuvar sorumlusu.
(bkz: oytunkaran) nizam ve intizam sorumlusu
(bkz: lord marcus a metalist primses) yüzme havuzu yetkilisi, temel ihtiyaç sorumlusu ve cankurtaran.
(bkz: return of the sazaniye) yazı işleri sorumlusu
(bkz: ruzan) acil durum ve ilk yardım sorumlusu)
(bkz: zeytinyagli dolma kalem) yemekhane ve kantin sorumlusu)
(bkz: pezevenk malik) halkla ilişkiler sorumlusu)
(bkz: napacukk) danışman
(bkz: kinamiyo kakao) psikolog
(bkz: mekteb i sahane i tibbiye) doktor
(bkz: gezdimgordumyenildim) savunmadan ve askeriyeden sorumlu) kişi ve kişilerdir.
Mahşerin 11 atlısı. Bu sığınağın Dışında olmak daha güvenli gibi geldi bana bilemiyorum.
Verilen sorumluluk gereği, En zorlu şartlarda, en umutsuz günlerde bile, sizi asla aç bırakmayacağım, morellerinizi yükseltecek şaaane turtalar, sütlü ve şerbetli tatlılarla sizi uçaracağım mavi jojoba tanelerim!
Söz veriyorum!
Hayat, sığınağa sığar!

Tanım: allah düşürmesin sığınağıdır. Düşman başına afedersin!
sözlükteki harun abilerin listesi gibi liste. bunların lafıyla oraya gitsen tren yapıp, seni de en ön vagona koyarlar. olmadı. evet.
en zor görevi de bana vermişsiniz lan. bi tek kayra'nın tedavisi 20 sene sürer zaten, o da seans esnasında delirip beni boğmazsa.
Hey maşallah doktora bak
Bayıltıp götürmese bari.
Yeni sezon kayıtlarımız başlamıştır. Erkek yazarlar erector beye, kadın yazarlar ise true beye önkayıt için başvuru yapabilirler.
güncel Önemli Başlıklar