bugün

yazım yanlışı yapan ve sonucunda uyarılarla linç edilen sözlük yazarlarına ücretsiz olarak sunulan ve 20 fotoğraftan oluşan eğitim kampanyasıdır. Bilgisayarınıza, galerinize indirin, okuyun. maksat birbirimize yararımız dokunsun.

1) görsel
2) görsel
3) görsel
4) görsel
5) görsel
6) görsel
7) görsel
8) görsel
9) görsel
10) görsel
11) görsel
12) görsel
13) görsel
14) görsel
15) görsel
16) görsel
17) görsel
18) görsel
19) görsel
20) görsel

Not : ilgili görseller tarafıma ait olmayıp 16 aralık 2017 cumartesi günü, 23:13:15 saatlerinde bilgisayarıma indirilmiş olup kaynağı bilinmemektedir. Hatırladığıma göre webtekno paylaşmıştı bunları. Emin değilim yalan olmasın. Her kim hazırladıysa ellerine, emeğine sağlık.
eğitmek falan ayıp oluyor hocam..

(bkz: biz ders almayız ders veririz)

şakası bir yana eyvallah yararlı bilgiler.
beğenip favladığım kampanya. şahsen bende kendi yanlışlarımı görmüş oldum.
çince öğreniyoruz sandım geldim.
hayallerimle oynadınız..
teşekkür ettiğimdir. yanlışlarım varmış. bir harf öğretenin kulu kölesi oluruz.
şu, türkçe'de ka sesi yokturu bilen tek bir haber spikeri yok.

hatırlıyorum bu ka sesi hayatımıza 90 lı yılların sonlarına doğru birden girdi. ne oluyoruz, bu yanlış falan derken baktım herkes öyle diyor.

tv de herhangi bir parti liderinin pkk'nin, pkk'ye, pkk'de diye konuştuğunu duydunuz mu. Ben bir kere bile duymadım.
sağ olun, muhakkak faydası olacaktır.
amlı, götlü, yarraklı, ablalı, yengeli, kürtlü başlıkların tutup bunun tutmaması bir miktar üzdü.
Eğitime kapalı bünyeler üzerinde işe yaramayacak kampanyadır.

Aramızda önce insanlık eğitimi alması gerekenler var.
Açılan başlık, girilen entrylerde bulunan basit ama sinir bozucu imla kurallarına tekrardan denk geldikten sonra yeniden gündeme getirmek istediğim kampanya.

Not : bölümümle, ilgi alanımla uzaktan yakından alakası yok fakat türkçemizi doğru kullanmalıyız. Ben de dört dörtlük değilim. Elbet yanlışlarım oluyor. Birbirimizi aydınlatmalıyız.

(bkz: #39258531)

Edit : bkz verdiğim entrye gidin hepsini tek tek okuyun. Sonra oku butonuna tıklayıp okunacaklar kısmına almanızı da tavsiye ederim.
güncel Önemli Başlıklar