bugün

Uludağ sözlük yazarlarının 3e 3 ve 10 dakikalık maçlarla haxball yeteneklerini konuşturabileceği turnuvadır. Organizatörlüğünü bizzat üstlendiğimdir.

Eleme Sistemi
4 takımın tek maç eleme usülüyle birbirlerini eleyerek şampiyonun belirlenecek.

Nasıl katılırım
Katılmak isteyenler 3 kişilik takımını toplayarak özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir. Takım bulamayanlar ise bu başlık altında örgütlenerek bir takım oluşturabilir ve sonrasında takımlarını bana bildirebilirler. O da olmadı kaptanlarla irtibata geçerek takıma girmek istediklerini belirtebilirler.

Yer-Zaman
Haxball.com
1 ağustos 2015 22:00

takımlar

Fc dodo
ordan gollum var (c)
berk1905
darth sidious

isimsizler
lordbrss
draculaya inanmayan sivrisinek
bay papyon
tembel adam

Ulu's crew
moneydise (c)
i am the table
yazar ne yazar ne yazmaz

kamkitoşkolar
ryan o reily (c)
kinamiyo takao
devridaim

rec:http://haxrec.com/49523

şampiyonluk ödülü: ulu's crew

2.lik ödülü: fc dodo

3.lük ödülü: isimsizler

turnuvanın en kral oyuncusu ödülü: tembel adam

gol krallığı: ynyny 7
berk 4
baypapyon 3

asist krallığı: moneydise 7
ryan-ynyny-gollum-darth-papyon-darth 1

turnuvanın geçit vermeyen kalecisi ödülü: i am the table ( 2 maçta 3 gol yedi)

best of zall altın karma ödülü: berk1905, bay papyon, moneydise

yarı finaller:
fc dodo 3-0 isimsizler goller: darth,berk(2) asistler: darth (1)
ulu's crew 2-1 kamkitoşkolar goller : ynyny (2) devridaim asistler: moneydise(2) ryan

üçüncülük maçı:
isimsizler 5-2 kamkitoşkolar goller: tembeladam(kk) baypapyon(3) ryan dracula kinamiyo (kk) asist: baypapyon

final maçı:
ulu's crew 8-2 fc dodo goller: ynyny (5) moneydise (2) table berk(2) asist: moneydise (5) ynyny gollum

istatistikler ve organizasyondaki yardımları için moneydisea özel teşekkürü borç bilirim. saygılar.
yaz beni de beni de yaz.
(bkz: başka yok mu)
Takımını topla gel.
Gelenler kendilerini belli ettikçe takımların düzenleneceği turnuva.
(bkz: hostu iyi olan var mı beylerrr) muhabbetinin dönmemesini dilediğim turnuva. Uğruna hipernet bağlattım ayrıca *.
Katılmak isteyenlerin takım kaptanlarına (ben dahil) bildirebileceği veya kendi takımını oluşturabileceği muhteşem turnuva.
Ortalığın yavaş yavaş kızıştığı turnuva. Haxball başlığına yazan aktif yazarları tek tek davet ediyorum. (bkz: up)
katılabileceğim ama antrenmanımın olmadığı turnuvadır. cso turnuvası falan olaydı verirdim elinize*.
yaz beni. alayınızı bitiririm.
o tarihe kadar pc tamir olursa muhakkak katılacağım turnuvadır. v3'te hele hele big'de eski prolardan biriyim. buradan v3 maçları yaptığım mavra'ya selamlar. özledim lan.
tayfami toplayıp geleceğim turnuva.
transfer tekliflerine açığım, aralıklarla 4 yılı aşkın süredir oynuyorum.
Başvuranların takımlara yerleştirildiği turnuva. Takım kaptanlarının takımlarına isim koyup bana bildirmeleri önemle rica olunur. Takımların turnuvadan önce bir araya gelip birbirlerini tanımaları, kaynaşmaları ve mevkileri ayarlamaları şiddetle tavsiyemdir.
benim takıma gelecek olan arkadaşlara şimdiden küfürleri hazırladığım turnuvadır. *
bir kaç tane daha hakaret hazırladım "böyle oyun mu olur lan" temalı. velhasıl hazırlıklıyım yani. benim takıma gelecek arkadaşlara şimdiden çok çok başarılar. işleri kolay değil yani.
takım arıyorum.
Sadece ve sadece 10 kişilik yer kalan muhteşem turnuva. Haxballa gönül veren yazarlar yerlerini ayırtsın. Tekrar söylüyorum takımlar kaynaşsın (bkz: lütfen)
(bkz: updullah) son on diyorum bakın çok enteresan.
moneydise, i am the table ve ynyny olarak s*kerteceğimiz turnuvadır.

turnuvanın kalecisi ödülü bende. evet.
(bkz: kaldı mı dohuz)
Turnuvada ödüller şu şekilde olacaktır:

Şampiyonluk ödülü
2.lik ödülü
3.lük ödülü
Turnuvanın en kral oyuncusu ödülü
Gol kralı ödülü
Turnuvanın geçit vermeyen kalecisi ödülü
Best of Zall altın karma ödülü
Gemisini kurtaran kaptan ödülü

Kazananlara beleş kapak fotoğrafı yapıyorum hadi yine iyisiniz.
Takım sayısının 7'ye düşebileceği turnuva. Bir haxball odası max. 22 kişilik açılabiliyor ve 8 takım demek 24 kişi demek (bkz: matematik). Bu durumda 8. Takıma yer kalmıyor. Muhtemelen bir takım bay geçecek ilk turu.
katılıp ortalığın tozunu attıracağım turnuva.
katılmaktan vazgeçtim amk.
Kalan son yerlerin dolmasıyla birlikte kura çekiminin yapılacağı muhteşem turnuva. Başvuruları yerleştiriyorum.