bugün

onlarca sözlük yazarının hala umudunu kesmediği durumdur.
sinir bozucu durum!...
(bkz: bunu alın bunu)
öyle böyle mesaj bekliyoruz kızlar.
(bkz: atsan olmuyor atmasan olmaz)
Senin bacın ona buna selam naber yazsa hoşuna gider mi, hı?
bazıları için çok kötü bir durum.

bugün kremşanti mi krema mı?

-sadffsg pardon buraya mı yazdım .s
uludağ sözlükte bulunan kezbanları sindirmiş olmamızdan kaynaklanan durumdur. pm atmayı bırak entry girmiyorlar o derece.. yokmuş gibiler, belki de yoklar.. biz kimiz sen kimsin kezban nerede ...
Onlar atmiyosa siz atın şanslıysanız bir tanesiyle tanisirsiniz.
gaye17_f mircten buraya da mi geldi lan? seklinde tepki verecegim olay
yazarları hüsrana boğan durum.
(bkz: çok ayıp ediyorlar)
sözlük kızlarına ilişmek için yazar olan tiplerin isyanıdır. hala atmalarını bekliyorsan şimsdiden terkedilmesi gerekir.
gayet olağan durumdur. senin attığın mesaja bile cevap vermeyen insanlar kaldı ki sana hariçten mesaj atacak. üstüne üstlük kız olacak bunu yapan. mimkin değil...
amanda diye erkek mi olur lan düşüncesine kapılıp atmamışlardır. yoksa benim mesaj kutum kızlardan gelen 'slm nbr' dolu falan değil lan, korkma. sözlükte kız yok oğlum.
var olduğunu duyunca şaşkınlıktan tamı tamına dört kere okuduğum başlık. size atmıyolar mı cidden?
slm nbr yazacaksa ben almayayım.
götleri uzaya baktığından dolayıdır.
neden yazsin ki diye sorarlar adama hayir bu devirde dost dosta sormuyor hal hatir bu kadar mi dustuk de sozlukten mesaj atan adam isticez bir de kiz olacak.
(bkz: umursamamak)
atıyolar kardeş.atmıyolar diyen yalan söylemesin.gelen kutum agzına kadar onlarla dolu.

sonra cinsiyetim bayan dedim de ancak öyle çekebildim kendimi onlardan bi de yapıştı mı bırakmıyolar.
ilginçtir günaydın da demiyorlar! alla alla!

(bkz: çok işsizim be atam)
sözlükte koca aramıyor olmasından kaynaklanır ki doğrusu da budur.
mesaj atmayıp tüm sözlük yazarlarını kapsamasını için başlık altına yazmışlardır. günaydın sözlük
atan erkekler varmış diye duyumlara neden olan iddia.
utanç verici bir durum.
güncel Önemli Başlıklar