bugün

1. Sözlüğün en temel simgesi olan sabit bir logo.
2. Sex içermeyen fakat insanların eğlenmesini sağlayan mizansen ruhu.
3. Caps anlayışının bulunmaması.
4. eski nesillerin yeni nesillere uyguladıkları hoşgörüsüz politika.
kimilerine göre içinde''yeni nesillere uyguladıkları hoşgörüsüz politika'' olan eksik şeylerdir.
şu zamana kadar bendim, geleli 7-8 ay oldu.

tanım: sözlükte bulunmayan şeydir.
başlıklara +, -, ., ' v.b. karakterlerin konamaması.
cümle kuramayan yazarların olduğunu gördükten sonra eksik olan şeyin aslında türkçe bilgisi olduğunu düşündüğüm eksikliktir.
çöpçatan yok bu sözlükte,flört etmeyi sevende yok, romantik erkek hiç yok , yok oğlu yok. Neyse tavşan dağa küsmüş hangi dağ uludağ limonata.
aksiyon.
özel isimlerin ve cümlelerin başlarında büyük harf kullanmamak.
sağ açığa ve forvete transfer edilmesi gereken kaliteli iki adet yırtıcı siyahi mod. Bir gelsinler sözlüğün rayting tavan yapar şerefsizim.
--spoiler--
bir şey eksik o da enerji * *
yok ki aramızda sinerji
tutmayınca tutmuyor işte
sizinki bana yaptı alerji :(
--spoiler--
bilgi...
hatalı yapılan cezalandırmalar ve bu cezalandırmanın herkese aynı şekilde uygulanmaması.
aşk yok sevda yok geleceğe umutla bakılan güzel günler yok. açan çiçekler uçuşan kelebekler yok.
sanırım bunlarında sözlükle ilgisi yok.
Caps koyulmaması, küfür edilmemesi, güzel bir mizahcen ruhunu bulundurması diğer sözlüklernden farkını gösterir.
hümor yok hümor. amerikan hümoru siktimin hümoru.
Mobilden girerken turkce karakter kullanamama.
Hayir,sacma sapan oluyor nerde i, s, g (evet bakin gene yazamiyorum.. ) 20 kere kontrol etmek zorunda kaliyorum.
Gicik oluyorum ..
samimiyet eksik. herkes ekşi özentisi yeni yetme modunda. nodulleri açın lan az.
ciddi yazarlar. format kavramı eksik. * * *
bunların üstüne samimiyet eksik.
Ekşi özentisi yazarların ortalıkta kol gezmesidir.
klişe olacak ama ;

(bkz: yarrak afedersin)
eksikleri dile getiren başlıkların bir türlü dikkate alınmaması. buda eksik.
yazar. evet.
swf ve video deposu, oylama yapan yazar.
yardımlaşma ile ilgili bir bölümün olmaması. Yapılırsa sadece o bölümde yazarlar müzik paylaşabilir, maç özetleri verebilir, resimler paylaşabilir.
bkz özelliğinin doğru kullanılmaması.

özet bilgi: bkz veriliyorsa, verilen bkz'a ait başlık açılmış olması gerekir. öyle bir başlık yoksa bkz'ı veren yazar tarafından açılması gerekir. en basit sözlük kuralıdır. uygulama konusunda çok yanlış entry bulunmaktadır.