bugün

Evet, tarafından.

2013 civarlarından beri hep aynı hesapta sıklıkla nick değişim hakkımı kullanarak yazmaktayım. Gelen giden kalan pek çok kadın-erkek yazarla tanıştım, 18 yaşında olan da vardı 55 yaşında olan da.

Buraya gelmeden önce kısmen temiz bir zihini oluyor yazarların. Zamanla muhalif oldukları x yapan kız başlıklarını günlük hayatta düşünen kızları biliyorum, hareketlerine ekstra çeki düzen verenleri, “ne takıcam abi ya” diyenleri bir şekilde hafif bozulmalar burada başlıyor.

Eskiden hobi olarak balıkçılıkla uğraşan bir yazar tanıdığım vardı, konuştuğumuzda diyorduki: hep bu oltayla balıkla uğraştığımda kadın yazarların dişi olduklarını belirtebilecekleri başlıklara atılan olta fotoğrafları, ağ resimleri aklıma geliyor.
Ulan balıkçının bile aklını bozmuş bu başlıklar.

Sonra devam ediyorum kalkışa hazırlanan uçak gördüğünde aklına erekte penis esprileri gelen var.

Sözlük jargonu ne yaparsak yapalım hep bir yerde cinsellik veyahut kadın erkek mevzularına giriyor. Deforme ediyor zihni. Dinle daha haşır neşir olan yazarlar bilir “ahlaksızlık” olarak nitelendirilebilecekleri olayları sözlük sayesinde daha iyi tanımadılar mı?