bugün

"uludağ gazoz içeriz uludağ sözlüğe yazarız" tarzı sloganlardır.
ailenizin sözlüğü
(bkz: gazoz deyip geçmeyin bu sözlüğe girin)
uludaglıysan ovun degilsen itaat et!

(bkz: oeh)
gururluyuz güçlüyüz uludağ sözlüklüyüz!
gazozun iyisi sözlüğün dirisi.uludağ sözlük
(bkz: eskiler sonrakilere yapacak birsey bırakmadılar)
benim gibi diğer suserlar da sözlüğümüzün sloganından(bir ekşisözlük klonu) rahatsız. uludağsözlüğün klon olduğunu zaten herkes biliyor. bence yeni bir slogan bulmamız lazım.

....zirvelerden inmeyen sözlük........ olabilir mesela.
"http://www.uludagsozluk.com bir ekşi sözlük klonudur. Esas olan orjinaldir. Lütfen ekşi sözlük kullanınız" olmamasi gereken sloganlardir bunlar.
eğer sözlüğe giren ziyaretçi ekşisözlüğe yönlendirilirse 'biz burada eşek başımıyız?' yada 'ekşisözlüğün reklama mı ihtiyacı var?' sorularını sordurtan olaydır. kanımca mutlaka değiştirilmelidir.
kesinlikle değiştirilmesi gereken "http://www.uludagsozluk.com bir ekşi sözlük klonudur.Esas olan orjinaldir. Lütfen ekşi sözlük kullanınız" sloganının yerine,daha uygun,esprili birşey bulunabilir,daha hoş olur.
"uludag ile sınırlı kalmama halinde büyük işler yapabilecek oluşum"

böyle slogan mı olur demeyin.
oldu bile.
"soğuk içiniz."
"zirvedeki sözlük"
"türkiyenin en yüksek sözlüğü"
"dünya dünya olalı böyle sözlük görmedi"
*
(bkz: uludag sözlük fark yaratır)
ver elini uludağ
türkiyenin kayak merkezi
birgün bir sözlük gördüm bütün hayatım değişti...
sozlugun ismi ulu sozluk olarak degistirilmeli ve slogan ''ulu sozluk bir divan i lugatit turk klonudur.'' seklinde degismelidir. bi de tabi soguk içiniz e care bulmak gerekir ki artık sıkmıstır.
nesil çatışması yaşamayan sözlük.
''uludag sözlükte yazar olmak gerçek bir ayrıcalıktır'' gibi övgü dolu,gaz sloganlardır.ileride bir gün sevgi meydanında tabelalarda yer alacaklardır.
ağzınızın tadını ekşitmeyen tadından yenmez sözlük
eskiler sonrakilere yapacak birşey bırakmadılar.
soğuk içinizdi bir dönem..kötü günlerdi..omuzomuza verip aşmasına bildik..
biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu