bugün

şu sıralar denemeleri yapılıyor.
ekolu entry dönemi başlayacak.
soprano entryler
tenor entryler grubu oluşacak.
enstrüman(lar) çalabilen çaylaklar daha az entry daha yüksek sesle mi girebilecek ?
scorp olma yolunda adım adım ilerlemekte olduğumuzu gösteren gelişme.
(bkz: scorp sözlük)
- üfle bana...

+ ama zall bey lütfen !

dikkat edin deneme yayınına denk gelmeyin.

ulu video'nun sesli olanı gibi bir şey herhalde.

yani videoonun resimsiizi...*
fonda gazoz sesi olacağa benzer proje.
keşke ne işe yaradığı ile ilgili de aydınlatılsaydık dedirtmiş sestir.

döte falan sokuluyorsa gerek yok yani.
Burada adamlar ciddi ciddi sesleri en gerçek şekilde yazıya dökmeye gayret ettiler.
(bkz: boşalırken çıkarılan sesler)

Tehlikenin farkında mısınız?
o durumda Sözlükten atılırim. bu sesle yani arkadaşlarım aramiyor şimdi o herifin sesinimi dinleyecez diye.

kızlarla mesajlasiyoruz is güzel tamam oldu ,lakin telefonla konuşan ayrılıyor.
ses 1- 2 -3 deneme
sesüm geliyör mü?
-Patateeetes!
-olum kac defa dedim sana su mikrofonu yeme diye.
yeni uygulamadır. ses ses 1-2 sesimi duyan memesi büyük kızlar gelin sevişelim. meme.
(bkz: zall ın tanımsız başlık açması)
(bkz: zall bey ne yapıyorsunuz)
Yani şimdi yine zibilyon Dolarlık bir projeye girilmiş, Yeni uygulamanın esenyurttaki galası için Dolabın dibinden paçası kısa boz takım çıkarılmış, Sözlük avratları sivilceli Sırt dekoltelerini Öne çıkaran parlak satenlerini çekmiş, ibneler pembe fularlarını takmış, biji bijiciler mekaplarını giymiş herkes bu anı beklerken "Uludağ Sözlük ses" nedir yani, voicing-moicing diyeydik ya la! Bu mudur Küreselleşen Dünya'da bilişim sektöründeki Sözlük vizyonu? Ben tatmin olmadım.
Takipyeyiz hacı.
Biraz rezillik görelim. Kahkahaya ihtiyacımız var.

Bir plandır.
Deneme bir ki.

Uluses
https://clyp.it/oebt1wyc
Bazı entry'leri dinlerken biri "beni vursun" dediğimizi tüm sözlüğe duyurabileceğimiz yeni bir platformdur.
Bence bundan sonraki adım x-ray ve mr özelliği olmalı. Kendini teşhir etmek için aklı giden ama gösterebilecek bir yüzü olmayanlar için yeni bir paylaşım alanı olacaktır.
ses. deneme. bir ki. deneme. kontrol. sea se se.
O ses uludağ olarak geliştirilmesi gereken özellik. Ardından gönül rahatlığı ile ekşide devam edebilirim.
Sözlüğü whatsapp, sosyal medya yapmaktır.
lookin'in sesine çok güldüm la.
Tek eksigimizdi. Bi de sesini duymayanın bi ben kaldığım yazarlar sesli entry girmiş. Bundan da kusur kalmadık şükür.
bana uyar.zaten uzun yazmaya üşeniyorum.hayatta en iyi becerdiğim işi yaparım.konuşurum.sesimde iyidir.
he şimdi sıçtık. görsellerine bi noktaya kadar dayanabiliyorduk şimdi birde sesleri çıktı artık bol bol dinleriz.
he şimdi sıçtık. görsellerine bi noktaya kadar dayanabiliyorduk şimdi birde sesleri çıktı artık bol bol dinleriz.