bugün

diğer hiç bir sözlükte bulunmayan samimiyettir. Ayrıca ciddi bir müessesedir öyle kimse alay konusu edemez buralarda.
diger sozluklere gore 10 numara bi ortamdir kesinlikle farklidir farkli..
özellikle gece saat 2 den sonra kendini hissettiren samimiyettir. Ve bu yüzden sözlükte geceleri takılnak ayrı bir güzeldir.
başka sözlüklerde de yazarlık yapmama rağmen burasının bana daha samimi geldiği doğrudur.
hemen her sözlükte bulunan samimiyettir. abartmayın, şişirmeyin hiç bir sözlük inci kadar samimi olmaz. şimdi o eksiye abanın.
uludağ da böyle süper bir ortam var.

--spoiler--
+ çok samimisiniz harika

- ne sandın yarram
--spoiler--
Süperdir. Bu samimiyeti daha da arttırmak isteyen sözlük hanımlarına selam ederim.
Buna göre bir sıralama yapılsa birinci olacağı kanaatindeyim. Temiz ve küfürsüz bir samimiyet, tabi bu sözüm küfürü samimiyet aracı olarak görenlere.
Canınızı yerim sizin beee.
var olduğuna inandığım samimiyettir.

gelin lan sarılalım
gerçektende kendimi evimde gibi hissettiğim sözlüğün samimiliği. Uludağ sözlük farklıdır. Ekşi sözlüğe üye olayım dedim onay sırasında soğudum. Onay sırasında 11. sıraya kadar yükselmişim ancak artık oraya tenezzül bile etmem. Canım ulusözlük.
yalnızlığımı unutturan samimiyettir. canlarım benim.
eki sözlük samimiyeti kadar gerçek değildir. bunun nedeni ise yazarların yaş farkıdır.
Seviyorum uleeyn gelin lan bi sarilak.
Her ne kadar bazen vizyonu kaybedip insanlar burada birbirine ulu orta küfür de etse samimiyetini sevdiğim sözlüktür. Entelektüel olmak için Kasım kasım kasılan tipler değiller en azından. Neysek oyuz biz hani.
fazla samimi ortamda kimin eli kimin cebinde belli olmaz...