bugün

Bünyesindeki niteliksizliklerden dolayıdır. Birikim gerekir; ki birikimli insanları sözlükten uzak tutan bir kısım omurgalı söz konusudur. Ekşi belki daha önce kurulması sebebiyle, daha ''deneyip gören'' bir yapıda. Ancak sanılıyor ki, uludağ sözlük'ün deneyip görmesi bile olası değil. Yazar alımındaki kriterler klişesine saplanıp kalıyoruz; evet, ancak bir klişe olarak doğru bir durumu niteliyor.
bununla ilgili olabilecek durum: (bkz: soru başlığa cevap entry girmek)
ergen bol yaşları 15 19 arası bir sürü kişi sayarım sana.
bi ekşi değildir. bi alextir.
neden değildir ne değildir diye başlık açan anketör yazarlar yüzünden.
neden bir ekşi değildir bilemeyeceğim ama şunu iyi biliyorum ki en kötü haliyle bile sözlükspot sözlüklerinden bin kat iyidir.
fakat artık ekşi de bir ekşi değildir.
incicilerin ergenlikten çıkmasından sonra oluşan bir gruptan oluştuğu içinndir.
dünya görüşü 19. yüzyılda kalmış ırkçı, kinci tiplerden oluştuğu için olarak cevaplanası hede.
Yazar alma kriteri sadece şu olduğu için:

Aahjjgfhjgv. Mhknhkhv. Jlhgkfvkk.
ekşi sikimizde olmadığı için.
yazar kalitesinin ekşinin onda biri etmediği içindir.

bana bir ekşi sözlük hesabı verin bir daha beni bu sözlükte göremezsiniz.

uludağ sözlük sırf yokluktan sikilen çirkin yatak arkadaşı gibi.
Çünkü kate upton'dan dolayı.
yazarlar haftada 2 kilo nutella yemediği içindir. ekşiciyi hakaret sayarım lan!
sol framede "aşık atışması, lys tarih soruları, kate upton'ın bıyığı" gibi başlıkların düşürdüğü seviyeden kaynaklı olduğunu düşündüğüm durum.
çünkü karacahillerin az olduğu bir yerdir.

(bkz: cahil ve karacahil arasındaki farklar)
yazar olması kolay , hem daha samimi, her kesime hitap eden, insanlara değer veren ve siyasetin sadece kürt türk kavgasından ibaret olduğu için.
cunku ismi uludag sozluk. o yuzden. tesekkur ediyorum. beni utandirdiniz alkislarinizla.
(bkz: eşeğin zikinden dolayı)
solframe'e şööyle bir göz atmanız bile yeterli bir sebep.
troll ler her zaman gerçekten bilgi içerikli yazma amacı güden yazarlardan ön planda tutuluyor. dikkate değer o kadar fazla eski ve yeni yazar var ki. sol frame'de sistemi azıcık değiştirmek uğruna çabalayan yazarlar gördüm fakat hiçbiri gereken desteği görmedi. ekşiyi uludağ sözlükten farklı kılan bu, kimlere önem verildiği.
ordaki yüksek nüfusu olan hanzo ve sapık burda o kadar yok sanki. dişi üyelerimiz de daha fazla, girilen entrylerin seviyesini arttırıyor desem.
aydın yazar kesimin büyük çoğunluğun tercih etmemesi. edenlerin ise çok alıngan olması, kibirli olması.
benim gibi daha çok yazara sahip olduğundan.
bilgi edinmeye ve paylaşmaya yönelik entrylerin azlığından.