bugün

Bkz'ı kullan ama doğru düzgün de Türkçe kullan.

Xxx Mevzusunu ne oldu diye yazarsan ben de silerdim amk ama silme gerekçesi olarak da sıçmış moderator grubudur.
El koyuyorum.

Yok lan olmadı amk.
Her daim uyurlar.

ossura ossura hemde.

sözlükte terörist faaliyetler adına propaganda yapan mi var, Kürdistan denilen hayali karaparcasi adına provokasyon üreten yazan mi var, devletin bölünmez bütünlüğünü hiçe sayıp kanunlara karşı yazan mi var hiç ilgilenmezler.

sözlük orrrrrrrrrossspu çocuğu dolmuş. sikleyen yok.

Ulan 11 yıldır şu sözlükte yazarım bu kadar hain şerefsiz bi araya toplanmamisti.

yok iş reklam gelirleri, kulanici sayısı meselesi ise o zaman kusura bakmayın bilader, Bakırköy asliye ceza mahkemesi bi tık ötede.

sikeyim 11 yıllık hesabı. ben bayragima devletime toprağıma laf soyletmem.

herkes çizgisini bilsin.
Adamlar adam.

Beğenmeyen dışarı çıksın.
Ancak lookin yazınca uyanıyorlar. Sözlük sikilmiş umurlarında mı? Ama biriniz lookin diye başlık açın hemen buradalar bak. Özel mesajdan lookin yazana çaylak Atacaklarına sol frame'i düzeltin amk.
sol frame youtube canlı yayınlarındaki yorum akışlarına döndüğü zaman varlığı sorgulanan kişilerdir.
Şuan deli gibi çalışıyorlar.

Son Çaylak olan yazarlar
x, uludagsozluk ve moonlight dışındakileri çöpe atabilir miyiz. evet tşk cnm.
Adam gibi adamlardır. Sözlüğün üstünde demokles'in kılıcı gibi dururlar.
Bana caylak atmislar neymis efendim sozluk kizlarina yavsiyomusum bag hele bag bag
Biz bunu anlattik kardesim, biz bunu defterle anlattik biz biz
Biz bunu kalemle anlattik kardesim anlattik anlamiyormisin?
Çoğunluğu mhp ve chp' nin ulusalcı kanadının zihniyetine sahip olan, zıt düşüncelere tahammülden yoksun, okuyup araştırma alışkanlığından mahrum, eleştirdiği aktroll zihniyetinin kopyası olan kişilikler.

iyi sildiniz aferin umursamazliginasaletini, girifisiyu. Ulan siz var ya, beş para etmez şu sözlüğün beş para etmez moderatörlerisiniz.
24 aralık ta çaylaklık süremin dolmasına rağmen hala çaylaklığım bitmedi. 4 gün geçti üstelik.
bir an önce ergen insanların sözlükten temizlenmesi gerekir. her gün sapık sapık başlık açılıyor. hiç görmüyor mu bu moderatörler.
sözlüğün gelişmesi için bu tür başlıklara çözüm bulmaları gerekir.
sözlüğe arada bi girip çıkan tayfa.
(#304) *
galiba halen bu tespit kapsamındalar.
Dünyanın en iyi ve en zeki moderetörleridir.
Göreve davet ediyoruz. PKK sevicilerini ayıklamaları dileğiyle.
terörist sevicileri, dağdaki hainlere gerilla diyenleri, o şerefsizlerin kıydıkları askerlerimize şehit diyemeyen kancıkları nickleriyle ifşa ettiğim için yazdıklarımı silen yanlı oluşum.

ama emin olun hepinize yeterim ben hiç merak etmeyin. bu sözlüğü teröristlere ve onların yalakası köpeklere yedirmem herkes rahat olsun.

geçen gün pkklı bir kadın için yazdığım yazıları silmişler. bravo büyük iş başardınız.
delikanlı adamlarmış eskiden günahlarını almışım.
Özellikle terörist sevici , islama ve türklüğe hakaret edenlere çok anlayışlılar.
sözlükte popüler olan yazarların nick altlarına eleştirel iki kelime yazdığınızda hemen silen bir güruh.
öncelikle şunu belirteym.
ekşi artık, dizi ismi olan ve diğer cümle ve kelimelerle karışan kelime ve cümlelerin yanına (dizi) ibaresi yazıyor.

sonra da olaya gelelim. ben bunlardan dar bakış açılı ve kıskanç biri ile bu yüzden kapıştım ve güzelim pilotmont nikimi kaybettim. ben, dizi olduğunu belirtmiştim, başlıkta o ise o başlığı götürüp başlığa taşımıştı.
yaptıkları yanlıştı. üsteledim lakin kabul ettirmedim. artık ekşi de öyle gördüler ya. kabul ederler amaaa
"zaman pilotu haklı çıkarır" demiş eskiler.

hepsini öpüyorum.

ek:3 moderator bunu eksiledi. *
uykudalar!

sözlüğün gidişatından bi haberler... iğrenç başlıklar, troller vb. duruma bir an önce dur demeleri gerekiyor!

umarım kış uykusundan bir an önce uyanırlar!..
sözlüğü farbrika ayarlarına döndürmeleri gereken modlardır. yapabilirler mi? sanıyorum. yaparlar mı? sanmıyorum. örnek vermek gerekirse kurumsal firma ciddiyetine sahip bir yer olması lazım öncelikle. belli etik değerlere sahip olmaları gerek. etik önemli. etik önemli demiş miydim? tamam demişim.
Gerçekten varlar mı ben şaka sanıyordum.

Edit: varlarmış. Uyarı mahiyetinde bir beğeni aldım.