bugün

moderasyonun gerçekleştirdiği ukalalıktır. çaylak yapılan kişiye ''sebebinin bile yazılmaması'' bu ukalalığın en büyük özetidir. ayrıca bu ukalalığın bir diğer sonucu da ''aynı evde birden fazla yazarın olamaması'' dır.

eğer ki; öğrenci evinde kalıyorsanız ve ev arkadaşınızla birlikte uludağ sözlük yazarıysanız moderatörler tarafından bir gece ansızın, açıklama bile yapılmadan çaylak olabilirsiniz.
çığrından çıkmıştır artık.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
bir şikayetini, başka bir yazarla ilgili bir merakını ileten yazara "kafanızdan ihtimal uydurmayın" ukalalığı.
(bkz: 6 ağustos uludağ sözlük isyanı)
ağır argo içeriyor diye silinen entry mi, daha sonra tartışmaya yol açabilir gibi bir mazeretle sildiğini açıklayan mod. lan olum küfür diye sildim diyosun, sonra tartışmaya yol açar diyosun. beyin yok mu lan sende, tutarlı olsana.

yalakalarınız ne çok lan sizin.
taşşşşağını yiyin moderasyonun. moderasyon görmemişsiniz. adamlar gayet kuul. bi de sikin isterseniz doggy style dursunlar ? bunu mu bekliyonuz?
(bkz: kardiş git ötede ağla alllahını seversen yaa) *

on numara modelatördürler, topmop severiiz biz onları aman da aman, atatürk ' e laf attılar mı hemen cevabını veriyolar ya en çok o zaman seviyorum onları. destekçileriyim. *
ağlama duvarı olarak moderasyona gelip sızlayan yazarlar var. neymiş kemalist dediğin ötmeli diye başlık açmış silmişler. dua et seni silmemişler. tabi dua biliyorsan hani klavyede yazmaya benzemez bu din işleri.
6 gündür adam gibi entry girmeme rağmen beni çaylaklıktan çıkarmayarak kendilerinden soğutan moderatörlerin ukalalığıdır.

çok ciddi bir şeydir.

siz koskoca bir sistemsiniz. Bunca takıpçiniz var sayemizde para kazanıyorsunuz. Çaylak yapıyor neden söylemiyorsunuz. Doğru düzgün entry giremiyoruz. bari çaylak olunca size mesaj atabilelim oda yok. neyin kafasındasınız anlamak güç gerçekten.

Yazık, yazık....
Bir derdim vardaki soruyu cevap vermeden kapayan Moderatör. Gel de küfür etme.
güncel Önemli Başlıklar