bugün

zevksiz ve oldukça yavaş. sayfa kendini yenileyemiyor.
ücretlimidir diye sorar insan.
m.uludagsozluk.com seklinde girildiğinde inanılmaz kotudur.
iPhone'u dik tutarak kullanırsanız başlıklar bugün ve dün sekmesini kapatıyor. yan tutarsanız problem yok. keyfine göre yani.
Detay arama yapamadığınız, oy veremediginiz, mesaj atamadığınız hede.
bkz ile verilmiş entry idlerinde yönlendirme hatası olan mobil.

Örn. Tıklandığında "111111 adlı başlık henüz açılmamış." Gibi bir uyarı almanız işten bile değil.
görüldüğü üzere ne silme ne de edit yapılabiliyor.

(bkz: yönetim uyuma)
varlığından yeni haberdar olduğum site, hemen ekledim yer imlerine. güzelde oldu.
çok kullanışsız hededir. başlıkların üst üste gelmesi gibi sorunlar düzeltilmiş gibi görünüyor.

ayrıca;
(bkz: uludagsozluk mobil)
sade bir okur olarak beğendiğim, yeni gördüğüm olaydır. blackberry ile sorunsuz bir şekilde girilip gezilmektedir.
wi-fi olan telefonda herhangi bir kafede bile arkadaşlarınızın yanınızda bedavaya girebilirsiniz. Şahsen öyle yapıyorum efendim.
blackberry'den pek keyifli olmayan uygulamadır.
nokia e63 te gideri olan uygulamadır, hic yoktan iyidir.
3310 da oylama butonları gözükmeyen uygulama.

bu entry uludağsözlük mobil ile girilmiştir
iphone'a da çıkmasını istediğim uygulama veya arayüz.
oylama yapılamayan uygulamadır ama
gerçekten hiç yoktan iyidir.

not:bakınız vermeyi de çözdükten sonra daha çok sevilen uygulamadır.
(bkz: gelişcek buralar hep)
nokia 5800'da tüm uygulamaların çalıştığı fasilitedir. Oylama yapmak, mesaj yazmak, entry girmek hepsini tastamam yaparsınız. Güzel uygulamadır. Iyi ki vardır.*
iphone için de istiyoruuuz.
sony ericsson vivaz da akibetini merak ettiğim uygulamadır. zira kendisine kavuşmadım daha. az kaldı ama o da olcak.
yorganın altından bile sözlüğe bağlayan uygulamadır. Yer imlerinde kırmızı u logosuyla kayıtlıdır.
suan deneme yaptigim yeni icat.
entry yazma kısmında türkçe harf karakter ekleme olursa tadından yenmez.
Tebrik ediyorum. Bir iphone kullanıcısı olarak entry giemekte zorluk çekiyordum.
Kim yazdıysa büyük sevaba girmiştir.
Babasının kemiklerine rahmettir.
Devlete millete hayırlı olsundur.
Allah onun parmaklarına zeval vermesindir. Entrylerine kuvvet versindir.
uludağ sözlüğün mobil versiyonu. sanırım yeni çıkmış.
edindiğim bilgilere göre çok yeni olmamasına rağmen şuan kullandığım çok faydalı hede.
vardi da bu zamana kadar beni niye baglamadiniz lan dedigim uygulama. (bkz: yeni keşfetmek)
Yepisyeni filinta gibidir. An itibariyle denemekteyim. Profilim butonunu görememekteyim yalnız. $ukuları görmek için normal görünüme geçmek zor oluyor da.
güncel Önemli Başlıklar