bugün

sol frame'de açılan "sözlüğün güzel yazarları", "en yakışıklı erkek" vs. gibi başlıklardan sonra yapılması gereken yarışmadır. her sene tekrarlanacak olup, taç bir önceki güzel ve yakışıklıdan diğerine geçecektir.

başvurular için bayanlardan, bir adet mayolu, bir portre fotoğraf, telefon numarası ve msn adresi istenecektir.

baylardan birşey istemiyoruz katılacaklar isimlerini yazdırsın yeter.

kendine güvenen yazarlar, haydi bekliyoruz...
(bkz: güzellik yarışması için katılımcı bayanlardan mayo istemek)

(bkz: fazla mayosu olan var mı)
sonucunda sözlükler arası güzellik yarışmasına dönüşecek olacak eylem

akşama olta yapcam yirmisin ? * * *
karpuz guzelligini kimseye birakmayacagim yarisma. juriye mayolu resimlerimi gonderdim bile.
şu şekilde afiş hazırlanacak olan yarışmadır.

http://4.bp.blogspot.com/...Y0K8ySA6U/s400/hemseh.jpg
bu yıl tarafımdan düzenlenecek geleneksel yarışmadır. başvurmak isteyenler bana özel mesaj yoluyla bir adet boydan fotoğraflarını gönderiyorlar, ben banyoya gidip bu fotoğrafları etraflıca değerlendirdikten sonra yardımcılarımla -özellikle ismini vermek istemediğim "sağ kolumla"- birlikte son kararı siz değerli sözlük yazarlarına açıklıyorum.

hediyeyi sonra düşünücez.
kıçım katılsa kazanır yarışmasıdır. iki kaş göz hoppp nefeste alsın....
katılmak istediğim yarışma.
güzellik yarışmasında şike!!!
uludağ işte haber ekibi büyük şikeyi ortaya çıkardı. hangi yazarlar seri artı oy karşılığında hangi güzele kazanma sözü verdi.
(bkz: az sonra)
sözlükteki kız potansiyelini araştırmanın bir yolu olarak gördüğüm yarışma. *
sözlüğün ihtiyacı olan yarışmadır. ancak burada küçük bir ayrıntıyı atlamamak lazım. sözlük kızları değil, dışardan gelecek adaylar yarışacaktır. haliyle gerçekten güzel kız görebiliriz. sözlükte yok çünkü biliyorum.

(bkz: yazar burada olta atmış)
(bkz: ünlü olmayan taşlar) misali.
(bkz: olta kalmamış)
Twitter sayfalarına bakılacak olursa, ikinci bi miss turkey yaşanır gibime geliyor. Hatta ondan da kötüsü. Burdakilerin yoklukta bile gideri yok.

Bence olmasın. Zaten bu sözlükte 175 den uzun kız ya bi tanedir ya iki tane. Kasmayın gençler... Ben umutsuzum.
büyük oltadır. olta değil serpmedir. serpme değil ağdır.
Sözlükte kimsenin resmi olmayıp sadece yazdıklarımız olduğundan dolayı bu tip yarışmaların sözlükte değil sadece facebook gibi yerlerde olacağını duyuran bir yer olabilir ancak. Sözlükte olsa olsa ''En güzel yazan yazar'' yarışması yapılabilir bence.
sonucu belli yarışmadır.
asla kazanamayacağım yarışmadır.
hülya avşarın juri olacağını duyduğum yarışma.
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: haydi kızlar oltaya)
adaylağımı koyuyorum.
penisimle katılacağım yarışmadır.
(bkz: penis başının çok güzel olması)
(bkz: bir bu eksikti)
"katılmayacağım" şeklinde beyanat verilerek, deşifre olmayanların içinde bulunduğu yarışma.

o değil az daha katılıp oltaya geliyordunuz ha. *
ödülleri birinciye tüm sözlük ikinciye yarısı üçüncüye üçtebiridir. swh