bugün

47 ronin
Gran torino
John wick
Mad max falan harika filmler.
vforb izlemdiysen tam senin bahsettiğin gibi bir film ve benim beğendiğim bir filmdir.

anayurt oteli
mandariinid
stranger than fiction
lock stock and two smoking barrels
Roman polanski den repulsion: burada ana karakter kafayi siyirdigi için toplumla catisiyor.

John carpenter' dan they live: burada ana karakter hayati farkli gosteren bir gozluk taktigi icin sıkıntı cekiyor.

Ve soyledigin tarza en cok uyan; black mirror diye bir dizi var. Orada 1 saatlik birbirinden bagimsiz filmler var. Hepsi hoşuna gidecek gibi geliyor bana ama en cok 1. Sezon 2. Bolumu oneriyorum. One million merits isimli bölümü. Onu kesinlikle izle.
Bir platform.
An itibari ile ihtiyaç duymaktayım. Bir adet cuma akşamı filmi istiyorum. Beyin yorsun mümkünse. Ot gibi olmasın.
Tişikkirlir.

Duzenleme1: hint filmlerini sevmiyorum.
Arrival'i izledim.

Duzenleme99: yahu yazilan hepsini izlemisim ben.
slumdog millionaire ilk izlediğimde ödül almazsa adam değilim dediğim sonrasında 8 oscar alan muhteşem hint filmi.
arrival.
hint filmi tavsiye edilebilir. tüm geceyi kapatabilirsiniz.

fanaa
gajini
dhom

yazılışları tam olarak bu şekildemi bilmiyorum fakat aamir khanın güzel filmleridir.
artificial intelligence

snowpiercer.
görsel

bunun 1i de var izlemediysen orta karar komedi filmi.
Film izleyip Beyin yormaksa amaç

içimdeki Yangın - Incendies

Triangle (2009)
içiçe geçmiş 2 döngü var biri büyük biri küçük. küçük döngü 3 tekrarda 1. Büyük döngüye gidiyor.

Paralel evren coherence

Yaşam şifresi source code

Yarının sınırında edge of tomorrow[zaman döngüleri]

Kapı die tür 2009

Train to busan (2016) filmde parlak fikirler var zeki insanın hali başka diyorsunuz.

Yıldızlararası interstellar artık izlemeyen kalmasın.

Zamanda aşk about time

Predestination (2014) konuyu karıştıracağız diye iyice saçmalamışlar.

The final countdown (1980) [zaman döngüsü]

Looper tetikçiler [zaman döngüsü]

Arq [zaman döngüleri]

Tüm Sırların Sahibi Kız - The Girl With All The Gifts

Mini dizi
The lost room kayıp oda
11.22.63

Dizi
The expanse
Fringe
Agatha Christie Poirot serisi
Westworld

Geçen hafta izleyip beğendiklerim
Pandora (2016)
Passenger uzay yolcuları(2016)
The great hypnotist.
Pilp fiction.
kanlı elmas mükemmel bir film kesinlikle izleyin izletin.
3 idiots (hint filmi çok eğlenceli sıkılmazsınız)
primal fear (ortanın bir tık üstü tavsiye edilir.)
gemide.ciddi bir konuda içine bunca bizi güldürecek komiklikler saklanmış film.erkan can zaten filmi tek başına sırtlamış. arkadaşlarla replikler muhabbet arasına yerleştirip yarıldığımız film.''nabicaz be kaamil.bu gemide neden düzen bozuluyor, bu dünya iki şeyden bozulacak; bir binadan iki zinadan , deniz kumu eninde sonunda geri içine alacak, batan bütün memleketler gibi..'' bu repliklerde hafızalarda güzel mesajlarla yer tutmuştur.
Emanuella serisi kank.
2006 yılında çekilmiş, başrolünde ufuk bayraktar ve vildan ataseverin oynadığı, yönetmen koltuğunda zeki demirkubuzun oturduğu "kader" filminizi izlemenizi tavsiye ederim.
(bkz: zübük)
Narayama türküsü.
Hayırlı forumlar.

+rep
Ben son olarak siberia ( sibirya ) filmini izledim. Şiddetle öneririm. Yalnız aşk filmi. Benim gibi aksiyon filmi sanarak izlemeyin. Aşk filmi olduğu için +18 sahneler sayıca fazla ve cüretkar sahneler ama filmin bütünlüğü ve bağlamında havada değiller .

On numara film. Başrolde de john wick var.
'Hayatımın geri kalanı sendeymiş'

mutlaka izleyin, izlettirin.
Ters Köşe bir filmdir.
Oyunculuk, senaryo tam anlamıyla her şey kusursuzdur.
Türk filmi olarak Körfez. Yeni bir film, derinlikli... yabancı film olarak her zamanki ilk önerilerim taxi driver ve zodiac.
(bkz: captain phillips)
Özellikle son sahnelerde, Tom Hanks oyunculuğuyla ateş ediyor.
Yönetmeni christopher nolan olan herhangi bir film. Adamın kötü filmi yok lan.
güncel Önemli Başlıklar