bugün

Adam güzel şeyler yazmış. Hakkında söylenenlere katıldığım kullanıcıdır.
vatan haini bölücü zındığın tekidir, küfür hoş değil lakin frktmz krds frktmz denen terese az bile.
çocuğun başına gelmeyen kalmadı şu sözlükte. küfürler mi yemedi hava alanlarında darp mı edilmedi pembe tayt giydirilip vale hizmeti mi verdirilmedi bu pis kemalistler elinden..

kimse kimsenin anasına küfür edemez bu konuda anlaşalım. sonrasında bizzat kendisinin açıktan millete o.... ç...rı ve a.... k..... evlatları gibi küfürler savurduğunu defalarca gördüm şahit oldum burada. kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaksın. yaparsan ve yapmaya devam ediyorsan başkaları da sana bu küfürleri etme hakkını görür kendinde.

insan gibi tartışalım insan gibi yazalım çizelim. hangi siyasi görüşten olursan ol hangi inanca veya inançsızlığa tabi olursan ol hangi hayat görüşüne sahip olursan ol önce insan ol. insanların en kıymetlileri olan annelerine, kız kardeşlerine, sevgililerine / eşlerine küfür etme hakkın yok. bir gün bir yerlerde denk gelirsin yedirirler o lafları sana. olmaz olmaz deme hayat hakikatten çok enteresandır..
Olabiliyor bazen böyle şeyler.
çatlağın tekidir. siktir edin... şikayet etmeye bile değmez.
Yakın akrabaları kulak çınlamasından muzdarip bir yalak.
pembe taytlı kızımıza ayıp etmişler.
klavyesine sağlık az bile yazmış.
yetmezse bacağımı ödünç verebilirim.
Ana avrat kaymışlar.
atatürk'e hakaret etmek için beyin yerine sünger taşıyan yobazların suç unsuru içeren twitleriyle burada başlık açan rezil bir provokatördür.
aklı sıra adalete kısa devre yaptıracağını sanıyor.
o işler öyle yürümüyor tosunum.
bak kızdırdınız yıkamacı yalamacıyı.
(#39189697) arkadaş haklı. benimde anama bacıma öyle sövseler. benimde zoruma gider. bakın nasılda haykırıyor, çırpınıyor. e haklı adam. delikanlı adamın anasına bacısına böyle alenen sövülürse kan bile çıkar. delikanlılık seviyesine göre tabi.

uzun lafın kısası. kimse kimsenin değerlerine küfür etmemeli. ailevi değer olur, dini değer olur, atatürk olur. farketmez. kimde neyin değeri ne kadardır bilemezsin. hayır sen birisinin değer verdiği bir şeye küfür edersin yada buna çanak tutarsın. bi bakarsın o da senin değerlerine küfür etmiş yada çanak tutmuş. etme bulma dünyası. adam gibi edebiyle takılmalı herkes. ele ayağa düşerse insan değerlerine küfür yemeside daha kolay olur.

sonra ağlamamak lazım.

not: atamıza küfür edenleri atamızın shoplu fotosuyla yayınlayan "frktmz krds frktmz" in, anasına bacısına küfredenlerden davacıyım. bu bir insanlık dramıdır.
görsel
anayı, bacı karıştırmasaymış iyi olurmuş.

Not: bu tür deşarj durumlarında aile karıştırılmadan ,
direk hedefin kendisine kayılması tarihsel bir yaklaşım olacaktır.
ilginç olaydır.

haha yanlız iyi geçirmişler.... avukatlar günü namına uygun bir ücret karşılığında sövenin hayatı itina ile zindan edilir...
şu çatlak çıyanın haline bir bakın...

puştun birinin atamız hakkındaki sıçmıklarını "protesto ediyorum" ayaklarına kalkıp sözlüğe taşıyor ki asıl maksadının ne olduğu belli (bkz: yobaz ve zeka).

sonra birileri anasına, bacısına, kitabına, dinine, uçanına, kaçanına sövünce, zoruna gidiyor, "karşıma çık, sıkacağım" tehditleri savuruyor!

senin anana, bacına, kitabına, dinine, bilmemnene saygın olsa bu kadar azıtmaz, böyle aranmazdın a kaçık!...

yalan ama "atatürk bunların ilahı, putu" diyenlerden birisi sen değil misin? öyleyse neden

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

ayetini umursamıyorsun a akıl hastası? dinine saygın yok sonra kalkıp "kitabıma sövüyorlar" diye ağlıyorsun a eşek...

moderasyona da selam olsun... başka bir şey demiyorum.
kemalist kisilik bozuklugu olanlarin laikataklariyla mucadelesinde basarilar dilenmesi gereken kullanici.
görsel
Çok gezenin ayağına bok bulaşır.

Sen bir kahpe çocuğunun facebook'ta yaptığı aşağılık yorumu ve photoshop'u alıp burada kendi egonu tatmin için paylaşırsan, başka biri de başkasının yorumunu gelir paylaşır.

Olacağı bu.
Sen atanı tanımaz, sırf birilerine yaranmak için ülkenin kurucusuna lan demeye kadar seviyeni düşürürsen, aynı meşrepten birinin karşılık vermesine de kızmaya hakkın olmaz.
Etme bulma dünyası diye boşuna dememiş atalarımız.
Sen biraz özüne dön evladım, karşılık vermeyi bırak kendini sorgula.
Ben küfrün her türlüsüne karşıyım ama küfür edene küfrederim.
Zira küfür kapısını o açmış, tahrik de ediyorsa geçmemek olmaz.
Tahriklere kapılan suçlu da tahrik eden masum mu?
Anaya bacıya değil de niye direkt muhatabına küfredilmez bu ülkede anlamam. O yanlış olmuş.
görsel
adam haklı beyler dağılın.
Atatürk'e söylediklerinin yanında az bile laf yemiştir.
başarısız bir troll denemesidir. paye vermeyiniz.