bugün

süper ya, bayılıyom ben. ama hayatımda hiç giymedim ama seviyorum.
Gerçekten çok çirkin bir bot/çizme markası. Yakıştırdığım biri çıkmadı henüz. Çok leş gözüküyor. Bayanlar nesini seviyor anlamadım. Ama vardır bir bildikleri herhalde.
Bir kış daha bunlardan görmeye dayanamayacağım.
en son bundan 4 yıl önce birinin ayağında gördüğüm botumsu.
ne çıldırırlardı be.
yine göz kanatıyorlar, koca ayak gibi ortada dolaşmaya başlamış kızlarımız.
başa gelen çekilecek şüphesiz.
malların giydiğidir.
Çok yakında geliyorlar.
Tayt, ugg ve peluş mont.
istisnasız her sene satıyor.
görsel
Bunlarada kis aylarinda sicacik tutan ev ugg'u denir.
görünüş kötü filan ama sıcak tutuyor ya, giymeside pratik.
havaların soğuması ile bir anda bayanların ayağında çiçek gibi açan kürklü ayakkabılar.
bazı hanımlar bence bu ayakkabı ile doğmuşlardır fakat yazın bunları kamufle ederler, arabaların kış lastiği zamanı gibihava sıcaklığı 7 nin altına düşünce kamuflajından kurtulan ugg'lu kızlar her yere saçılır.
(bkz: winter is coming)
bir ürünün korsanı çıktıysa alma, aldırma. hatuna yıllardır aldırmam bunu. korsanı o kadar çok ki memlekete amk.
Dünyanın en çirkin botlarıdır. Hele ki tombik bacaklı kızlar, resmen küçük ayıcıklar gibisiniz öööğğhhh.
(bkz: uff gına geldi)
(bkz: uggly)
Ciddi derecede görünüşünün bokluğunu ve eleştirileri umursamayıp 2 yıl giydiğim dünyanın en RAHAT ayakkabısı.Bir yay burcu asla rahatlığından ödün vermez.
Sıcak tutan rahat ponçik ayakkabılar. Benimde vardı bi aralar ama şimdi nerde napıo bilmiorm. Güzel moda akımıydı, özlerim o günleri.
geçen senelerde neredeyse her dişi bireyin ayağında olan ve hâlâ piyasada bulunan iğrenç ayakkabımsı, patiğimsi gereç.
herkesin küfrettiği ayakkabı. fakat herkesin de ayağında...

akp gibi bir şey sanırım.
bunlar aşırı koku yapıyor ayaklarda. içine parfüm filan sıkıyorlar ama kokuyu daha da çekilmez bir hale getiriyor.