bugün

bana çağrıştırdığı tek şey sekstir. ah tuğçe.
uggly..
ayı ayağı.
ulan yeter artık satılmasın botu. ben evde giyiyorum bunları valla ya. annem zorla giydiriyor hasta olmayayim diye..
Moda olmadan önce ve olduktan sonra soğuk ülkelerin köylüleri tarafından giyilen çirkin ama sıcak tutan botlar. Sonra tasarımcılar yeni fikir üretememiş olmaları lazım ki böyle basit birşeyi piyasaya sürüp bukadar pahalıya satıyorlar.
tikky kızların +8 item ı.
Kadın ayakkabısı dediğin zarif olur. Paçalı güvercin gibi geziyorsunuz etrafta.
bazı bağyanlara yakıştığı bir gerçektir. ama bazıları işin bokunu çıkarıp her bokun altına bu agg mıdır ugg mudur giymeye başladılar, başladıkları gün agg benim için bitti. ama yinede 10'da 1'lik kısımda çok güzel duran botumsu pamuklu ayakkabı
görsel

görsel
8 sene önce çok moda olan tüylü toynak. Çakmaları çıkınca hevesim kaçtı. iyi ki de kaçmış.
Tiki kız pelinsunun kış için olmazsa olmazlarından.
toynak demişsiniz, pelinsu ayakkabısı demişsiniz ama 750 lira hocam o beğenmediğin ugg.
Nefret ettiğim ve bedava da verseler giymeyeceğim bot.
görmeye başladigimiz ev içi giymelik üretilmesine ragmen disarda giyilen peluş terlik. dapdandik görünüyor lan. karda kışta giyilsin diye yapilmamiş.
Kocaman ayaklı kızlar giyince ayağı ayı ayağına benzeten ayakkabıdır. Şükürler olsun ki artık daha az görüyoruz.
sezonu açılan ayakkabıdır. sivri burunlu pezevenk pabucu bir bu iki. hiç sevmediğim.
haksızlık edildiğini düşündüğüm bot markası. bence çoğu insana da bu kadar itici gelmesinin sebebi çok yanlış şekillerde kullanılmasından kaynaklandı. bir kere bu botlar kalın bacaklı ve kısa boylu kızlara yakışmıyor. kusura bakılmasın. ayrıca nasıl kullanıyorlarsa botları tabanlarının o ezilmiş yamuk yumuk görüntüsü beni de çok rahatsız ediyor. hele bir de böyle saçma sapan butiklerde üstlerine pullu payetli şeyler yaptırıyorlar ki gözlerimiz kör oluyor. fakat doğru kullanıldığında gayet güzel duran botlardır. özellikle taba ve siyah renkleri bence en güzelleridir. kışın her daim ayakları üşüyen biri olarak kar soğuğunda bile benim için her zaman kullanışlı olmuştur. sağlamlık olarak bahsetmek gerekirse de 3 senedir kullandığım ugglarda hala öyle ezik, yamuk bir görüntü elde etmeyi başaramadım.
pahalı biraz. *
kısa boylu kadınların asla, uzun boyluların kat'a giymemesi gereken ucube.
orta boylu ve hafif balık etli kızlara fevkalade yakışan zımbırtıdır.
bazı kızların ısrarla giydiği, felaket ötesi kötü bir ayakkabıdır.
Rna da anlamli kod olusturabilen bir kodondur.
Modası geçmiştir.
görsel
Çok çirkin olan ayakkabı modeli.