bugün

orgazm olurken çıkarılan ses. önce ugg sonra nefes kesilmesi.
sorsan herkes küfrediyor ayakkabıya. gel gelelim herkesin ayağında bunlardan var.

akp gibi bir şey sanırım.

uggparti.
tükürdüğümü yalatan ayakkabımsı. ayı ayağı diye dalga geçtim üç sene boyunca sonra bunlar bir sempatik gelmeye başladılar taytla giyince, bir de baktım sıcacık tutuyorlar ayağı. velhasıl kelam spor ayakkabı nasıl kurtarıcıysa bunlar da öyle kış için.
üzerinde fermuar, bağcık gibi şeylerin olmadığı bot. direk alıp ayaklarına geçiriyorlar. daha doğrusu geçiremiyorlar.
Türk kızlarına en çok yakışan aksesuar, bot markasıdır.
Onun bir de leopar desenlisi var. Evlerden ırak.
sıcak tuttuğu aşikardır ama allasen bir o kadar da kaba durduğu da aşikar.
verilen para ile 5 adet yağmur çizmesi alınmaktadır. renk renk desen desen nasıl istersen modelden.
çirkin bir bot modeli.
Lastik botlarla kıyaslandığında kesinlikle kaybedecek olan bir bot çeşididir.
bu sezondan itibaren orijinalleri türkiye pazarından sessiz sedasız çekilen üründür. birinci ağızdan duyan biri olarak söylüyorum ki, gidip alacağınız beş yüz liralık ugg bile sahtedir..
kışın vazgeçilmezi kesinlikle. başka hiçbir bot ısıtmıyor bu kadar. yalnız yürürken terlik giymiş gibi ayağınızı sürüyorsunuz o biraz sıkıntı. yine de sevilir. hayvansever arkadaşlar içinde bolca çakması bulunur. onlar da baya ısıtıyor demeden geçemeyeceğım.
Bugüne kadar tanesi 400 liradan olmak üzere bir adet hotiç, bir adet de inci'den çizme aldım. Hotiçten aldığımı sadece 1 gün, inciden aldığımı ise toplamda 1 hafta giymişimdir. Çünkü ikisi de ayaklarımı felç etti bildiğin, hayır taraklı falan da değil gayet ince ayaklarım azıcık büyükler 39 numara ama zayıf, ince, narin ayak yapım olmasına rağmen adamlar nasıl bir ayakkabı üretmişlerse 2-3 saatte can yakmaya başlıyor. Oysa gidip 250 lira verdiğim şu ugg'lar ev patiği konforunda. Koca ayı ayağı gibi de olsa bu rahatlığa hiçbir şeyi değişmem!
mini etek ile giyinince altar' ın oğlu tarkan' ı hatırlatıyor.
giyenlerin agzına kürekle vurma istegi uyandıran gelmiş geçmiş en çirkin ayakkabı modeli.
ince bacakli kizlarin asla giymemesi gereken bot/ cizme bozuntusudur. pek nir meshurdu bir aralar, nedendir bilinmez. anneme alalim mi dedigimde ise "yagmurda giyemezsin erir gider bak hic saglam degil" cevabiyla mantikli bir sekilde kendinden sogutan sey. gereksizdir. cidden gereksizdir.
(bkz: bir kızın 3 gün hiç çıkartmadan giydiği ugg kokusu)
kötü durabilir, kaba da durabilir ama soğukta ayaklarınızı sıcacık tutuyorsa bunların pekte önemi yok.
Ayağı adete ayı ayağına çevirdiği bir gerçektir. hoş değil onu giyen hatun çok geçmeden kramponda giyer.
bir de bu çizmelerin abartılı püsküllüsü var ve giyenler oluyor.
yine dokulduler sokaga.
giyemeyen kizlarin giyebilen kizlari kiskandigi giyecek. siz de mini mini citir olun siz de giyin canlarim.

edit: ne mini mini minnak biriyim, ne citirim ne de kiz, yazmayin ulan.
saygilar minyon kizlar..
hiç beğenmediğim ayakkabıdır. çok kaba buluyorum bir türlü sevemedim.
Annemin tabiriyle ayı ayağı.
çirkin bir şey.

ben ince, uzun topuklu kaliteli deri çizmeden vazgeçmem. varsın ugg rahat olsun, nerde kaldı kadınlık?!?!?!?!
iğrenç insanlar tarafından giyilen iğrenç bir bottur kendisi.

Olm azıcık mı beyniniz çalışmıyor acaba? Taban desen yok. ergonomi desen yok. estetik desen yok. Zaten hayvan gibi pahallı, bok suratlı burjuvaların eline düşmüş çoktan, üstüne şekil olarak rezalet. Yapımında hayvanlara uygulanan şiddet de cabası.

allah belanızı versin.

https://www.youtube.com/w...?v=A_b8Wr2LnrQ&sns=fb