bugün

Gökyüzü ve yer çizgisi nin birleştiği görülebilicek en uzak nokta.ayrıca güzel bir isim.
insanın edindiği ve edineceği birikimlerin genişliğini mecazi anlamda kasteden ve uniseks kullanılan insan ismidir.
bu isme sahip olanların takma adları genellikle fuck dur.
u.f.u.k. şeklinde yazıldığında memleketin en iyi djlerinden birinin ismi haline gelir.
(bkz: dj ufuk)
ben * *
http://www.radiooxigen.com/team_detail.asp?tno=4
bir dönem galatasaray forması giymiş gurbetçi futbolcu.
buyrun benim... ayrica takma isim olarak ufo kullaniliyor genelde.... (unidentified f.cker object)
mt ile güzel şarkılara imza atan sesi çok güzel şahsiyet.

(bkz: beni affet)
(bkz: afak)
gözle görülebilen asla sahip olunamayan.
(bkz: horizon)
gozun gorebildigi en uzak noktadir. perspektifte onemli rolu vardir. ayrica oldukca guzel bir erkek ismidir.
güzel bir erkek ismidir. dalga geçilemeyen ender isimlerden dir.
UFUK Türkiye'de en çok kullanılan 82. isim (... 80. filiz, 81. emel, 82. ufuk, 83. oğuz, 84. atilla, ...). Ülkemizde yaklaşık her 453 kişiden birinin adı UFUK ve ismin yaygınlık oranı binde 2.21.

UFUK adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 20:39 itibariyle yaklaşık 158,952 kişinin isminin UFUK olduğu ve UFUK isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2627 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

UFUK adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 436 UFUK yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada UFUK sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

UFUK Türkiye'nin en yaygın 82. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 82. ad ise Dean ismi. UFUK adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 80. Alexander 81. Joel 82. Dean 83. Stanley 84. Marc isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
gökyüzünden yerin dibine geçmeyi geçmeyi sağlayan bir isim. *

" Tenimi teninde unutacağım günler geçecek ve asla pişman olmayacağım her şey güzel yalnız seninle ve gözlerin bir akdeniz şarkısı söylüyor bana bu gece benimle kal gitme ya da kal de seninleyim. yalnız seninle...

alçaklığın bir derecesi var sanırdım yokmuş. yerin dibindesin gözümde yerin dibindeyim sayende. eyvalllah!

yine maviye boyadım geceyi...

"Nasılsın" dedim "daha iyi günlerim olmuştu" dedi sustuk. ben hep 13 yaşındayım o günden beri ve beni hiç kimse yanıltmadı. kimse akdenizi maviye boyamadı. bir sebep olsun istedim sevmek için bu şehri. bulamadım. egedeki küçük kız oldum ben de. çok istedim tenini tenimde unutmayı. unuttum tenini tenimde unuttum. karanlık saçlarını akdenize sardım ve gözlerini bir şarkıda rehin bıraktım. şimdi vazgeçme zamanı ufuk vaktim.

EGE'yi sevmek için hiç nedenim olmadı EGE'yi çok sevdim, Akdeniz'i sevmek için sebebim ol istedim kısmet değilmiş, sanırsın ki teri terine karışanlar sende kalır ya da dokunduğun her beden sende mahsur sadece ve sadece biraz kül biraz duman olur o da dudaklarında, bir nefes bırak gözlerimde bir şafak vakti ufku göreyim bakayım masmaviyse yol uzundur ve benim hoşça kal ..."
kendisini tanıtırken 21 yaşındaki ud diye tanıtarak ajan kimliğini gizleyen artvin -yusufelili laz.
intik ismidir.
Bu isme sahip olup da saçını dikmeyen görülmemiştir.
(bkz: ufuck)
(bkz: ufuku)
Benim icin bir utopya.
orospufuk.

saksocufuk.
Atlasdan cepkenli yiğit akıncı!
Dönmedin geriye bunca yıl oldu.
Gözlerim yollarda ruhumda sancı,
Elimde güllerim buruşup soldu.

Gezdiğim yerlerde hep seni sordum;
Şimdi gelir diye hayâller kurdum.
Günler geçti ben: “Yarın!” deyip durdum,