bugün

kendi evine verdiğin kirayı sorgulatır.
hatun kişi önce ufaktan başlar eyleme. bir kaç parça eşyayasını unutmuş gibi yaparak bırakmalar, diş fırçamı unutmuşum diyerek bir tane alıp sizde bırakmalar. bunlar giderek artar o kadar ki bir çekmece falan bile ayrılır bi zaman sonra. sonra bir gün bi bakarsın aaaa elde bavul hatun kişi kapıdadır. allah korusundur. zaten o bavulla gördüyseniz kişiyi artık geri dönüş çok zordur. kapıdan atsan bacadan girerdir.
"çok güzelsin ve çok vazgeçilmezsin.
yaşanmadık hiçbir şey bırakmamak istiyorum seninle. kısa kaldığımda beni uzatacak, fazla geldiğimde de olması gereken hale getirecek mükemmel bir hayat kaynağısın benim için. geçen günlere anlam kazandıracak, heyecanla ve derinden arzulanan bir şey, mutluluk gibi.
teksin.
incecik ve çok tatlısın.
hep benimle kal, olur mu..
hayatım" diyerek kabul edilecek bir girişim.

çoktan razıyız.
kadın taktiklerinin en akıllıcalarından biridir. çaktırmadan diş fırçası , parfüm , bir iç çamaşırı unutarak başlar ve önlenemezse kendinizi bir evlilik provasının içinde bulursunuz. *
sevgilinin ufak ufak def edilmesine yol açabilecek durumdur.***
sağlam bir kavgadan sonra geldiği gibi gidemeyeceği durumdur. zira tüm eşyalarının yarısından bir fazlası sizin evinizdedir.
önce pijamaların,sonra makyaj malzemelerinin daha sonrada kıyafetlerin çaktırmadan sevgilinin evine yerleştirilmesidir.daha sonra bi çek yat dahi ayarlanır.
güncel Önemli Başlıklar