bugün

99 yılında, samsunspor maçında bumerang şeklini alan ayaktır, pozisyondan sonra söyleyeceğim tek şey: imkansız hiçbirşey'dir.
ercan taner'in ben bakamıyorum diyerek anlattığı pozisyondur. hakikaten bakmak yürek ister, iç burkar.
beşiktaş derbisinde gerçekleşen olaydır.
(bkz: takım arkadaşının ayağını kıran kaleci)
(bkz: lan oğlum manyak mısınız lan)
sag ayagidir.

ancak o kareden aklimda kalan kirilanin sag ayagi oldugu degil uche'nin tavrlari. bir yandan her daim agzindan eksik etmedigi sakizini her zamanki yavsakligi ile cignerken bir yandan da kenara 'c' seklini almis ayagini gosteriyordu.

be abicim, ayagim 3 yerinden kirilmis, hic mi aci belirtisi olmaz yuzunde?
rüştü ile çarpışmış ayağın rüştü'nün gövdesi altında kalması sonucu olmuştur. uche nin cyborg tavırları dikkat çekicidir.
insanın içini burkan görüntü.
o mactaki kalecinin murat sahin oldugu, o zamanlar rustu'nun orpe bir yedegi oldugu, hatta palas pandiras pozisyona dalip uche'nin ayagini kirmasini cogu futbolseverin murat sahin'in acemiligine verdigi pozisyon.
ayağı kırıldıktan sonra yerde otururken sanki hiçbir şey olmamış gibi saha kenarına değiştirilmesini işaret etmesinin yanı sıra, olayın başka bir ilginç tarafı da uche'nin o iyileşmesi zor kırıklara rağmen (hatırlıyorum kırılan kemik bacak kasını da yırtıp dışarı fırlamıştı), sadece 3 ay gibi kısa bir sürede yeşil sahalara geri dönmesiydi. adamın insan olmadığına kanaat getirmiştik.
(bkz: uche nin sarkaç olup salınan bacağı) *