bugün

16 adet entrysiyle yeni olduğunu belli eden nesildaş yazar.
(bkz: hoş geldin)*
bugün dikkatimi çeken altıncı nesil yazar. merakla takip ediceğim.
bir diğer dikkatimi çeken ise: (bkz: Sevdaa)
bugün dikkatimi çeken altıncı nesil yazar. merakla takip ediceğim.
bir diğer dikkatimi çeken ise: (bkz: coskun373)
hoşgelmiş sefalar getirmiş nesildaşım yazardır. merakla ve ilgiyle takip edilmektedir. * *
sözlüğümüzün ümmetçi türkçü'leri tarafından sevinçle karşılanan yazar.
mahlasının hakkını vermeyen yazar.
(#5713182)

bunu söz olarak kabul ediyorum. kendisine kaybedilen topraklara dair bir harita yollayacağım. o harita uyarınca savaş hazırlıklarına başlasın. ben tek kişiyim demek olmaz. biz iki kişi oldukları halde avusturalya ya savaş ilan eden bir ümmetin devamıyız.

unutmadan akıllı olun da bir yasin hayal esintisi hissettim. havalar sıcak belki ondandır.
(bkz: üç hilal)
hoşbulmuş yazar.
(bkz: kara hilal)
--spoiler--
cCc
--spoiler--
iki kaş bir bıyık ile sembolize edilir.

(bkz: ülkücü bıyığı)
(#14338543) adlı entrysi ile dikkat çekmeyi başardı,evet.

edit: 2 gündür de attığım mesaja cevap veremedi, merak ediyorum neymiş kıyaslaması.
(#14376014) bu entrysi ile yüzümde hafif bir tebessüm yaratmış bir yazardır efenim.
o değil de şimdi baktım nickaltı girenlerin yarısından fazlası silik olmuş. lanetli miyim neyim anlamadım.
nickiyle ülkücü olduğunu belli eden fakat altında bi iğneleme sezdiğim yazar.
(#8427093) entrysini okuyunca herhalde ters psikoloji taktiği uyguluyor diye umduğum ama umduğumu bulamadığım yazar.
kafa dengi yazar. onun da benim gibi gösteriş meraklısı kokonalardan yana dertli olduğunu düşünüyorum.
altıncı nesil yazarların arasından gördüğüm en iyi yazar.* açıksözlü bir yazar, nabza göre şerbet vermiyor kendileri. *
burdan çıkan birisi
http://www.facebook.com/p...-gen%C3%A7lik/69412745815
yazılarını ilgiyle takip ettiğim yazar.
(bkz: gamalı haç)
(bkz: uç uç böceği)
aynı siyasi görüşte olduğumu düşündüğüm, efendi yazar.
(#16885750) adama sorarlar alex jubile mi yaptı veya fenerbahçe de yapacağı kesin mi?

zoraki: altıncı nesil yazar.
güncel Önemli Başlıklar