bugün

Sözlükte var mı merak edilen.
Kendilerine karşı büyük önyargı olduğunu düşündüğüm, sohbet imkanı tanınsa kesinlikle çok sevilecek ve davranışları takd...

Hassikkome lan ucubeler bunlar. Swh.
Kadından da erkekten de güzel olandır. Şeytan sanmak aklınıza gelmiyor mu o boyla.
Trafikte biranda vedatta,veyselde adında biranda olabilecek kader adında kaçırılır.
Güneşi gördümden dolayıdır oynayanlar ister sizi şerefliler.
Havuzun swimming poolunda çalışan eski polisler gibi geliyor.
Akrabanın vi si öyle seviyor, sevap günah meleğimizdi diyebiliriz.
Bebeğin babasıdır tanışırsak diyemedi ateşli hatunlar.
bu travestiyse bizim normal kadınlar ney aga.
(bkz: ) görsel

(bkz: ) görsel
Sizin oğlunuz da olabilirdi bu kişiler. Sevmiyorsanız bile empati yapın biraz. Transfobi büyük vebaldir. Benim oğlum travesti olsa makyajını bile ben yapardım.
sözlükte varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.
https://mobile.twitter.co...tatus/1175316258704764928; memeyi seven yarağına katlanır düsturuyla hareket etmeyi gerektirir.
bir insanın parayla seks yapacak kadar bitik olmasını bir yere kadar anlayabilirim, piyasa hayatı kaymış abazalarla dolu da zaten parayı veriyorken, neden kadın eskort değil de travestiyi seçiyorlar bir türlü anlamıyorum.

gizli geylik mi, trolar daha mı ucuz nedir yani olayı? çok enteresan değil mi amk?
Argoda saplı sultan da denilir.
hem vuran hem vurduran kişilerdir.
duyulduğunda kusma hissi uyandıran kelime.
insanları iyi ya da kötü olarak sınıflandıran birisiyim.
eşcinselmiş, transeksüelmiş, öyleymişte böyleymiş...
umrumda değil açıkçası. iyi bir insansan olay bitmiştir.
aşın kendinizi lütfen.
siz kimsiniz de insanların hayatlarına müdahale ediyorsunuz?
sadece kendi düşünceleri için tercihini bu yönde yapan ve ailesi dahil herkesten vazgeçen sapkınlar birde biz medeniyiz diyorlar yersen.
agresif yaratıklardır.kaçın derim.
Başka bir değişme Erkekler penisini gösterince sapık kadınlar gösterince travesti oluyor.
Kısaca ibne.

görsel
Şişli'de osmanbey ve elmadağ'da gece 22den sonra sıkça rastlarsınız kendilerine. Halaskargazi caddesinin üzerinde müşterilerini beklerler.
yeşilçam sokak yakınında bolca bulunur.
“ penisli kadın” ya da “ memeli erkek “ diye de aldanrılabilecek tuhaf bir şey.
75 lira karşılığında biriyle beraber olmuştum..
Sonuç: iğrençti..
görsel
-neymiş o aman kim miş
-1 2 saniye afallama müslümanmış.
Kadın görünümüne bürünmüş erkektir. Pipisi vardır.
Kınamıyorum fakat olmasaydı daha iyi olurdu.
genellikle balkan göcmeni veya izmir antalya tarzi cehapenin kaleleri olan kemalistlerin yogun yasadigi yerlerden cikiyor bu travestiler. hic karadenizli veya kurt travesti gormedim.