bugün

güya tırlar ile Türkmenlere yardım gönderiyormuş devlet. o yüzden aranmasını engellemiş tırı. hadi yandaş aptallar yedi de biz yemedik! Türklükten utanan, ümmetçi bu malum siyasi oluşum Türkmenlere yardım gönderecek! hele bir de mit mensubu ile... devlet memuru başkasına anlatsın bunları!
doğru dahi olsa, herkese yardım gönderirken yakalanan eden olmadı. ancak türkmenlere yardım edilirken baskın yediysen; bu gerzeklikten umursamazlıktandır.
akp?
türkmenlere?
yardım?
hahaha....
milliyetçi vatansever akpnin türklüğü ne kadar önemsediğinin göstergesidir #yersen.
suriye türkmen meclisi başkan yardımcısı tarafından yalanlanmış olaydır.

http://www.sansursuzhaber...an-alayi-yalanladi_333271
cumhuriyet gazetesinde 29 mayıs 2015 günü yayınlanan haber ve fotoğraflarda varlığı kanıtlanan silahlar ve mühimmat, mit tırlarında "insani yardım malzemesi vardı" yalanını ortaya çıkardıktan sonra, akp'nin savaş suçlusu kadrolarının başka bir yalana başvurdukları ibretle görüldü.

daha önce inkar ettikleri tırlarda silah olduğu gerçeğini kabul etmek zorunda kalan terör destekçileri, bu kez de güya bu silahların suriye'deki "bayırbucak türkmenlerine gönderdildiği" yalanına dört elle sarıldılar.

kolay değil, korkuyorlar. zira, ellerinde suriye'li ve türk kanı var ! türkiye'de bombalar patlatarak türk vatandaşlarını öldüren ve suriye ve ırak'ta katliamlar yapan vahşi yobaz terör örgütlerine silah ve mühimmat göndermek vatana ve insanlığa ihanettir ve ne ulusal ne de uluslararası camiada ve ne de ahirette asla cezasız kalmaz.
görsel
ilk başta yiyecek ve giyecek vardı o tırlarda. sonradan silah oldu. bak bak bak. ulan bir kere de tükürdüğünüzü yalamayın be.
:-) :'( :O