bugün

Türk milliyetçisi (ülkücü değil) olan kızların, daha güzel olması durumudur.
yüreklerinin güzelliği konusunda şüphe yoktur.
doğrudur. o kahpelerin tarak işlemeyen rastadan çıkmış çalı gibi saçları bizim kızlarımızın duru güzellikleri var. kaybolun.
genellemelerinize soksunlar afedersiniz.
siyasi idolojileri bile kadın bedeni üzerinden yorumlayan abazan yobazlara dert olmuştur.
doğru bir genelleme türkçü kızlar güzel oluyor havasından suyundan mıdır bilmem.
ortalamada güzel olsalar da güzel komünist kızların sayısı türkçü kızların bilmem kaç katıdır.
genelleme yapmak doğru olmamış ama olsun.
ülkücü olarak, gördüğüm çoğu komünist kızdan daha güzelim. onların birçoğunun yaptığı yarı çıplak giyinerek erkeklerde güzellik algısı yaratmak.
sözün özü: doğruluk payı olan ve tartışılabilirliği yüksek başlıktır.
yüzde yüz doğrudur. ülkücü- türkçü kızlar yüzlerinin güzellikleri ve ahlaklarıyla ön plandadır.
(bkz: yeliz yeşilmen)
(bkz: mehmet aslan)

edit: why so serious and why two eksis.
şimdi gerek odtü eylemleri gerek diğer eylemlerdeki kızları görünce amk bende bu kadar tipsiz olsaydım bi düşünceye bi davaya bu kadar körü körüne bağlanırdım diyorum.Türkçü kızlarada hangi türkçü niye türkçü vs sorular sormadan da yapamazdım. (bkz: kızlar siyasetten ne anlar)
doğru önermedir. buyrun kendi gözlerinizle görün. *
http://www.tubechop.com/watch/3822965
sosyolojik bjr gerçektir.
femen mantığı.
türkçü kızlar idealisttir ve türk kızlarının üstünlüğünü savunurken dikkat çekmek ister.
komünist kızlar kadın kimliğinin sadece güzellikle ilişkilendirilmesini istemez, hatta tersi şekilde davranırlar.

bireysel olarak biri diğerinden güzel/bakımlı olabilir, o ayrı. ideolojik/sosyolojik tahlil lazım.
tek başıma çürütüp yerle yeksan eylediğim önerme. yellozlar sizi.
müslüman olmaları hasebiyle yüzlerinde nur vardır, bu da onların güzelliklerine sirayet etmektedir.
komunist kızlarda ise şeytan tüyü vardır, suratlarında meymenet yoktur.
Vatan sevgisinin kattığı güzelliktir.
kızıl kancıkların kabul etmesi zor olsada gerçekler bunlar türkçü asenalarımız candır.
Komünist kiz tanimamis yazar beyani.
https://pbs.twimg.com/media/CMKNOAjVEAEDZ4-.jpg
komünistler tipsiz olmak zorundadır. Hayata küskünlüklerini herkese empoze etmeye çalışırlar, sevimsiz kaşarlardır. Tûrkcü kızın bastığı toprak olayım.
değişmeyen değişmeyecek gerçektir. asil kandan ötürü gelir çünkü.
Seçkin SLAV ırklarda ve ispanik ırklarda bayagi bi komünist görüşlü kız var onları türkcü kızlarımız ile mi kıyaslıyacaz ?

evrensel normlarda tabi ki komünist kızlar açık ara alır versus bile kabul etmez
türkçü nedir ya?normal olanı anormalleştirme çabaları.kekolar erciyes işbaşında yine.
ırkçı zekasıyla hazırlanmış görsel güldürdü.