bugün

iran'ın devrim muhafızlarının türkiye'ye uyarlanmış hali. kim uyarladı ? evet, ben. sayıları yaklaşık 1 milyona yakın vatansever gençten oluşacak türkçü devrim muhafızları, ülkenin her şehrine dağılarak bölücü faaliyette bulunanları tespit edip, kendi mahkemelerini olay yerine kurarak infaz kararı verecek bir kurum.

misal, diyarbakır'da apo posteri mi açtılar ? slogan mı attılar ? anında infaz. sıraya dizip, kafalara teker kurşun.

tabi önce devrimi yapmak lazım. biz, plan program yapalım da, o da olur elbet birgün.

heryerde olacaklar, işyerinde, okulda, üniversitede, sokakta... ama sen bilmeyeceksin. öğrendiğin an, infaz edilmene saniyeler kaldığı vakit olacak.

tabi tdm'de hiyerarşi ve müthiş bir kontrol mekanizması olacağı için, kimse kafasına göre asıp, kesme gafletinde bulunmayacaktır.
(bkz: mustafa kemal atatürk ün mal varlığı)

(bkz: vatan böldürtmeyince başı göğe eren türk)

(bkz: ne mutlu türküm diyene sözünden haz alan güruh)
(bkz: türkiyede milis gücün gerekliliği)
hemen ben de gönüllü muhafız olurum. ne güzel iş? birini sevmedim mesela. pat, çeker vururum. "biji apo" diye mırıldandı derim, olur biter.

sevdiğim kızı dağa kaldırırım. canımı sıkanı yakarım. ne uğraşacağım üniversiteyle, işle falan? gider keserim haracımı.

en güzel meslek budur abi. kurulursa elime bir atsız kitabı alıp hemen başvuruya koşacağım.
bölücülerin asla göremeyeceği devrimdir. tahtalı köyde sefa sürsünler bakalım.
bastığı toprağın şehit kanlarıyla sulandığının farkında olup bunu asla unutmayan ve vatanı için canını fedaya her an hazır olan tüm türklerdir.

çoluk çocuk, yaşlı genç, kadın erkek...

asla ama asla farketmez.

" bağımsızlık benim karakterimdir. "

bu kadar basit; ama bu kadar anlamlıdır bu hadise işte.
türkçü devrim muhafızları gösterisi 2009 aralık ayında; 2 palyaço, 3 soytarı ve birde eşşek tarafından sergilenen, ali babanın çiftliğindeki hayvanlara moral olsun diye oynanan bir oyundur. kendileri bu oyunu oynadıktan sora ödül olarak 3 kilo yakacak tezek almıştır. hayvanlarla yapılan röpörtajda performanslarının midelerine zarar verdiğini söylemişlerdir. bunun üzerine ali baba bu palyaçoları mahkemeye sevk etmiştir. mahkeme sonuçlanmış kendileri bir barınağa kapatılmışlardır...

(bkz: rüyanda görürsün)
(bkz: bir sen eksiktin)
emniyet teşkilatından çok daha faydalı ve sindirici bir güç olacağı kesindir.