bugün

müşteri hizmetlerine asla ulaşılamayan internet servis sağlayıcısı.
kotayı kaldırarak devrim yapmış firma.
yaşadığınız yerde altyapısı varsa 100 mbps hızında tam sınırsız internet 60 tl.
ev telefonunun hızını sorguladığımda 16 mbps verebileceğini çıktı.
2014 verilerine göre abone sayısı 140.000 dir.
abonelik işlemleri esnasında 15 gün boyunca inanılmaz sıkıntılar yaşadıktan sonra problemsiz bir şekilde kullanmaya devam ettiğim servis internet sağlayıcı.

gayet iyiler.
zam yapmış iss.
2 nisan 2018 den itibaren Özgür iletişim Paket'nin fiyatı yeni aboneler için 65 tl olmuştur. mevcut aboneler 1 temmuz 2018 e kadar eski fiyattan faydalanacak.

--spoiler--
Neden fiyatımızı artırdık?
Taahhütsüz ve AKN’siz Özgür iletişim paketimizde, ikinci yılımızı geride bıraktık. iki yıl boyunca fiyatımızı değiştirmedik. Son iki yılda her ürünün ve hizmetin fiyatı arttı. Dolar, 2,90’dı, neredeyse 4 TL oldu, iki yıllık enflasyon %30’a yaklaştı, benzin fiyatı %24 zamlandı, faturanızın içinden devlete ödediğimiz Özel iletişim Vergisi Oranı %5’ten %7,5’a çıktı. Bu arada kişi başı veri kullanımı, ortalama 60 GB’lardan 90 GB’lara ulaştı. Tüm bunlar bizim masraflarımızı etkiledi. Biz de fiyatımızı güncelleme kararı aldık. Ve yeni müşterilerimize 2 Nisan’dan, daha önce abone olan müşterilerimize ise 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere, fiyatımızı 5 TL artırdık.
https://mobile.donanimhab...upload-hizlari--132160765
--spoiler--
(bkz: 2 nisan 2018 türknet zammı)
aktif altyapında bulunan abonelerinin 30 mbps ye kadar upload hızından yararlanabileceğini açıklamış firma.
https://mobile.donanimhab...ar-upload-hizi--132885658
facebook sayfasında yılbaşından itibaren zam yapmayacağını duyurmuş firma.
Türk telekom da tam sınırsız 100 mbps internet 229 lirayken türknet'de 80 liradır.
%65 ucuzdur.
Allah gibi internet firmasıdır.
yeni abonesi olduğum internet sağlayıcı, şu anlık izlenimim olumlu yönde, daha hızlı bir bağlantı sunuyor en azından bir önceki kullandığım süperonline'a göre.

türknet taahhütsüz, kotasız, 65 lira. süperonline hem taahhütlü hem de 90 lira.
Kendisinden kurtulduğum gün 99lu kek alıp dağıttığım lanet olası marka. Hizmeti sonlandırmak istediğinizde buraya gelin ve tekrar yazın. Bakalım karşınızda robottan başka birini bulacak mısınız?
Pişmanlıktır. Kurtulanlardan birisiyim.
dogru dürüst hizmet verememeye başladı. bağlantıları çok kopuyor. 100 mb parası ödüyorum 15 mb bağlantı hızım var. bıktım bunlardan.
bana doğru dürüst çalışan, kotasız, taahhütsüz net önerin. şunlardan kurtulmam lazım mk
düşmanınıza tavsiye edebileceğiniz iss. o kadar kötü ki, insanın düşmanına bile acıyası gelir.
türknet candır. iyi olan rutin olarak en az iki haftada bir bakım ve altyapı çalışması yapıyor. kötü yanı hep de bilgisayar başında yakalanıyorum şu altyapı çalışmalarına genelde bakım günü gelince, gece 2'de başlıyor. dünyadan kopuyoruz. bir de son zamanlarda gündüz portlara kediler girmeye başladı farklı iki zamanda. en güzel yanı Ttnet vbleri gibi taahhüt yok. türknette ilk başlarda sadece şeye ayar oluyordum eğer ki türk telekom altyapısı olan bölgedeyseniz, 35mbps veriyordu, kendi altyapısı olan yerler 100mbps veriyordu aynı fiyata. neyse aboneliği aldım fakat online işlemlere girince tarife seçeneklerine girince, 35mbps'ye yükseltme teklifi olarak 10 fark vererek 75mbps teklifi olduğunu görünce sinirim bozulmuştu. sonra zar zor bu paketin içeriğini ve bunun şartlarını te destek sekmesinde bir yerde buldum. halbuki anasayfada abone olmadan gösterilmesi gerekiyordu. elbette altyapın yoksa kiraladığını anlıyoruz türknetçim ama sana yakışmayan hareketlerdi o zamanar. neyse ki sonradan düzelttiler de artık anasayfada gösteriyorlar Özgür iletişim Paketi'ni ve şartlarını. yoksa normalde bu destek sekmesi içinde karışık bir yerdeydi. abone olurken değil abone olduktan sonra bakılacak sekmedeydi yani. diyorum ya neyse ki artık altyapı olmayan bölgelerde 10₺ farkla üst paket verdiklerini ilan etmişler. gerçekleri biliyor olmama rağmen zoruma gitmiyor değil diğer adamlar direkt 100mbps, biz 10₺ fark verip en üst sınır 75mbps kullanabiliyoruz.
uzak durun, son 4 aydır hizmet kalitesi bitmiş olan iss. 3 dakikada bir internet gidip geliyor, defalarca destek kaydına rağmen çözüm yok. Evde evden çalışan bir kişi, üniversite öğrencisi bir kişi var. Kısacası eski kalitesi kalmamıştır, bulaşmayın. Türk Telekom altyapısını kullandıkları için sorunları kendi ekipleri çözmüyor, tt'a yönlendiriyorlar onlar da türknet müşterisi diye iplemiyor muhtemelen.
Müşteri hizmetlerine mesaj atarsanız aynı gün içinde geri arıyorlar. iletişim sıkıntısı yaşanmıyor.
turk.net'in yanlış yazılmış hali. 1000 mbps hıza sahip gigafiber interneti 139.90 liraya sunan firma.
Şimdilik fiber internet iş görüyor. Sınırlı falan ama 200 gb internet verisi var.
Ttnet ile yakın zamanda sözleşmem bitiyor ve bu türknet'i ciddi ciddi düşünüyorum, kullanan varsa bilgiye açığım.
Sözlükte çok sevilen bir internet terminali.
300 lira oluyormuş hadi gözümüz aydın kulaklarımız bursa amk.
her ne olursa olsun, altyapı çalışmaları ve vaatleriyle türk telekom denilen foseptik artığı tekelin fersah fersah ilerisindedir.