bugün

Sırplar.
Elbette ki Türkler.
Avusturyalılar ve Hintliler. Avusturyalının yanında Yunan'ın lâfı mı olur? Yunan'ı zaten onlar fiştekliyor.
israil'in Haredileri de gemiden sonra bilenmiştir.
Yunanlılar.

Sırplar.

Ermeniler.
Yunanlar
Ermeniler
Sırplar
Araplar
Persler
Ruslar
Çinliler.
araplar filistinliler yunanlılar surplar hatta bütün avruğa birliği amk.
geçmişteki savaşlardan ötürü, o savaşlarda öldürmüş, tecavüz etmiş, yaralamış olanların haricinde, yabancı bir ülkedeki masum bir insana nefret duymayı reddediyorum. benim düşmanım bütün kötü insanlardır.
Araplar
Araplar
Araplar.
Ve
içimizdeki Arapseviciler.
taaa geçmişe dayanan öz ve öz düşmanlar zaten Fransızlar, ingilizler, Yunanlar. Ermeniler içimizdeki düşmanlar.

Bunların arasına Jeopolitik stratejileri için 30-40 yıldır bölücü kürt terörünü resmî ve gayri resmî yollardan besleyen, eğiten, pofpoflayan Almanlar (Avusturya dahil), isveçliler ve Hollandalılar katılmıştır.

ikinci derecede lübnanlılar, Suudi’ler, farslılar, ruslar, Balkan ülkeleri geliyor.
Ermeniler
Ermeniler
Ermeniler
ve
içimizdeki ermeniseviciler ve kriptoları.
Türkün en büyük düşmanını uzakta arama. Türkün düşmanı sırf daha fazla kazanayım diye arsasını, evini yabancılara satan tiplerdir. Araptan çok arap; ermeniden çok ermeni olandır, evet.
macarlar ....
Bir insan milliyet ya da ırkına göre iyi ya da kotu olamaz.
Genelleme yapmak yanlış.hepimiz insanız.ayni kökenden geliyoruz.
Ermenileri bize küstürdüler ya. Gerçi onlarında içlerinden az Bi canavar çıkmadı değil hani. Bak aklıma geldikçe sinirlendim. Bişey tohumları.
Araplar, afganlar, hintliler, aslında tüm islam ülkeleri...