bugün

görün yunan kardeşlerinizi görün humanist köpekleri.
Yunanlar kardeş diyen kim gerzek? Hümanistlerin kardeşiymiş. Ki kendimi cok fazla hümanist görmesem de halen insan en azından olmaya calışiyorum paranoyak seni.
(bkz: kurt kocayınca köpeğin maskarası olur)

Kurt:türk bu arada.
içindeki yunan düşmanlığını kusmak isteyenlere bahane olmuş ırkçı sözler.

olm bizim koyu milliyetçi, ırkçılar gibi onlarda da var böyle tipler çok büyütecek bişey yok. herife tepkiyi koymuşlar siktiri çekmişler hemen yok denize döktük diye saydırmaya ne gerek var lan?
Türkler zamanında iyi koymuş demekki.
"en iyi komşu yunanistandır", "insan olmaya çalışıyoruz", "münferit bir olay" siz nerede yaşıyorsunuz millet? Wonderland?

yunanlar da kardeş oldu, dost oldu. Valla birileri eşek olduktan sonra semer vuran çok olur. yunanlar içlerindekini her fırsatta döküyorlar işte.

Girit'te mübadele sırasında "pis türkler defolun!" dememişler miydi? Batı trakya türklerine zulmetmelerini, kıbrıs'ta kumsal baskını ve kanlı noel'de katlettikleri türkleri ne çabuk unuttunuz? Türklerin canı değersiz sadece bu memlekette! Yettiniz artık! Yunan yunanlığını yapmış bu normal de, burada avukatlığa soyunanlara ne desem bilemedim. O herifi meclisten kovdularsa da türkiye'nin tepkisinden çekindikleri için, bize bayıldıklarından değil.

24 aralık 1963'te küvette boğarak katlettikleri türk çocuklarını (emekli tabip tuğgeneral nihat ilhan'ın çocukları kutsi, hakan ve murat) unutmadım. Unutmam!

Tanım: tam olarak mayasına uygun konuşan yunan milletvekilinin iğrenç ve rezil beyanı.
Yunan türk'e küfreder ama türk ırkçı olur. içimizdeki yunan aşığı hümanistler, hainlikte sınır tanımaz oldular.

Düşmanına domalana barış elçisi değil, vatan haini denir.

Yunan'dan daha tehlikeli tipler var içimizde.
yunanın ya da rumun atasını silken atalara sahip olduğum için gururluyum. evet barbarım. atalarının anadoludan kovulduğu için huzurluyum.
Yine de böyle bir cümlenin burada yer alması ve başlığı açılması beni rahatsız ediyor. Önemsiz birisinin söylediği önemsiz laftır ve benim sikimde değildir.
uyduruk tarih yazan, şereften yoksun tarihçileri okuyarak türkler hakkındaki bu ifadeleri yunanca söylemiştir. eğer başka bir milletin hakimiyeti altında yaşasalardı, bu ifadeleri yunanca söyleyebilirler miydi? şunu demek istiyorum:

''Türkler tarafından 150 yıl boyunca idare edilmemizi şans olarak tanımlıyorum. Ülkemiz Türkler değil de başka bir millet tarafından alınsaydı, dilimizi ve dinimizi değiştirmemizi isteyeceklerdi, biz de asimile olacaktık. 150 yıl boyunca Macaristan Türkler için stratejik bir yer oldu''

Pal schmitt, macaristan cumhurbaşkanı

http://www.haberturk.com/...baskanindan-tarihi-itiraf

bu arada bize türkler değil de hıristiyan kardeşlerimiz esas zarar verdi diyen (kardeşlerimiz derken arkasından ünlem koyarak söylüyorlar) polonyalı, macar vb. üyeleri az görmedim youtube'da.