bugün

ulan kullandığın alfabeden giydiğin kot pantolonuna kadar kullandığın takvimden metre cinsinden isveçten aldığın kanundan fransadan aldığın layiklikten kutladığın yılbaşından girmeye çalıştığın avrupa birliğine kadar daha bir çok şey sayarım da sığmaz buraya ki her şey batılıyken türklerin hristiyanlaşmasına bir şey demiyorsun da araplaşması diyorsun bıre cahil adama gülerler...
araplaşma mı bilmem ama yalova da izmit e doğru normal yoldan giderken şöyle caddelere baktım.
kadınların giyimine baktığımda hepsi bir modeldi.
o modelin ne olduğunu tahmin edersiniz di mi?
Kürtleşiyoruz..
işin tuhafı kendisi de rumdur. derdi islamladır.
adam laikliği fransadan aldık sanıyor.

sana ceza, git cengiz özakıncının son videosunu izle. cumhuriyet yönetimi yerli ve millidir öyle iki üç tane marcel, pier isimli zırtolardan özenmedik. (bkz: ahi cumhuriyeti) 1300 lü yıllarda ankara'da cumhuriyet yönetimi vardır.

atatürk cumhuriyeti yerli ve milli köklere dayandırdı hakkı ödenemez.
osssmanın torunu olduğunu iddi eden

aslı faslı

hırantın onnikin dimitrinin

marabanın ipsizin sapsızın

torunu ile doldu, heryer.
götü başı açık avrupadan gelen her şeyi legal görüp araplardan gelenleri illegal gören cahildir. bunların dedeleri de zamanında böyleymiş medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavarı yanlış anlamışlar.. yazık.
Türkiye'de milyonlarca Arap yaşıyor, tabelalarda Arapça yer alıyor, ülkenin lideri bile bir Arap prensin elini öpüyor, tarikatlarda safi Suudi kültürü yaşanıyor, Türk kadınları iyice çarşafa ve burkaya merak salmış, türban iyice siyasi bir simgeye dönüşmüş, ümmetçilik denen sixxo akım yükselmiş ama Türkiye araplaşmıyor.. Tabii..

Hemen araplaşmaya tehlikesine karşın batılılaşmayı koymuşlar önümüze.. Yahu batılılaşmadan kasıtları da batılı markaları falan kullanmak.. Bu Arap yalakası dincilerin hepsi mi über geri zekalı olur, çözemedim ki.. Ülkemizdeki yerli ve milli anlayışı da katarlılara kaynakları peşkeş çekmek.. Özümüze dönelim, türkleşelim diyoruz.. Hehe yamtar, kımız, orta Asya diye dalga geçiyorsunuz.. Ulan siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz..
türban siyasi bir simgeyse başını açmakta siyasi bir simgedir. bu gün başı kapalı biri chpye başı açık biri de akpye oy verebiliyor. veya başı kapalı biri ben parti tutmuyorum diyebiliyor. bunlar cahiliye devrinden kalma insanları istedikleri gibi giyinmeye zorlamayı şart koşan giyim kuşamla insanları birbirlerine düşürmeye çalışan aptalca görüşler. böyle bir kafanın da ilk okuldaki adamın bile anlam veremeyeceği şeyi savunması normal...

millet sizi kapanmaya zorlasa başı açık gezmek siyasi bir simgedir dese olacak şey midir ? her işi bırakmış adam milletin baş örtüsüne takmış kafayı. çünkü bu kafadan da bir iyi fikir çıkmaz. kurtuluş savaşında o başı kapalı kadınlar cephelere mermi taşıdı erzak taşıdı.

karısının kızının götünü başını açarak gezmesini medeniyet zanneden gavat vari görüşler...