bugün

bugün annemlerin arabistandan gelen akrabaları ülkelerinin şeriatla yönetilmesinin faydalarını anlatırken, evdeki her 13 kişiden 8 inin şeriat yanlısı olduğunu, türkiyeye şeriatın gelmesini istediklerini, ağzımı açmamam için çimdiklenirken tespit ettim.
Şeriatla yönetilen ülkeleri bi araştırmasını tavsiye ettiğim yazar talebi. Ulan milletin kafasını yol ortasında kesip bide mahalleliye alkış tutturuyorlar. Dışarda elleri kesilmiş kadınlar var. Avrupa ülkeleri enufak bişeyde insan hakları diye tutturacağına bunları görsün önce.
bu rejimde sömürüldükleri yetmedi bir de şeriat gelince düşünemiyorum artık iç organları bile alırlar.
Yolda el,kafa kestirme ve her türlü şeyin yasak olduğu bir yerde kimse yaşamaz osmanlı da bile şeriat Suudi Arabistan ve iran da ki gibi değildir

Bu millet özgürlüğün tadını aldı bir kere daha bırakmaz.
Beklemen niye?

Sen şeriata git.
şeriat; vize alamadığı için türkiye'ye gelemiyormuş ama çok isteyen varsa endonezya, suudi arabistan, moritanya, pakistan, iran ve afganistan yönetim şekli şeriat olan ülkeler arasında. seç beğen al misali gidebilirsiniz, gitmek isteyeni tutan mı var?
Gelsinde gör ebeninkini dediğim konudur.
Bi ara giyersin o kaprileri parmak arası terlikleri. Ve bi ara yaptırısın o koluna omzuna göt çatalına yaptırdığın dövmeleri.
Bi ara giyinirsin sen 40 derecelik antalya yada izmir sıcağında mini mini şortlarını eteklerini.
Bi ara giyersin kıllı bağrını sergilediğin, düğmeleri karnına kadar açık olan gömleğini.
Bi ara içersin sen caddenin ortasında ramazan ayında şişe şişe suları.
Kafa felan da çekersin yine ramazan ayında en kalabalık caddelerdeki açık olan barlarda.
Hanım kızlarımız da bi ara yaparlar aşk yada mantık evliliklerini.
Bilmem ne siktiğimin şeyhinin 3. Yada 4. Karısı olduktan sonra Bol bol aşk yapacak vaktiniz olacak zaten !
Tabii giydiğiniz kara çarşaftan kendinizi nasıl beğendireceğinizin de bir yolunu bulmanız gerek.
Ama hoş bunada gerek yok. Zira 12-13 yada 14 yaşında zorla evlendirileceğiniz için pek seçme şansınız da olmayacak.

Bırak vakit namazlarını, cuma namazına bile gitmeyen, lan onuda geç senede iki kere kılınan bayram namazına bile kalkamayan, kuran-ı kerim bilgisi süphanekeden hallice olan adamların omo şoroot golomoso lozooomm diye Burda böyle laflar söylemesi deli ediyor beni.

Bak kardeşim bu insanlar o ülkede doğdular. O insanlar o şartlarda doğup, büyüyüp yetiştiler. O insanlar hiç öyle kapti, şort, mini etek, dekolte kıyafetler, askılılar ne bileyim öyle göt çatalını gösteren pantolonlar felan giymedi.
Sen ben neredeyse yarı çıplak hatta %75 çıplak bir halde omo hovo çok socoook diye böğürürken o insanlar çarşaflarla, kanduralarla geZiyordu. Yani diyeceğim bize gelmez canım kardeşim. Gelirse de yan gelir alamayız.

Özgürlüğün, serbestliğin, eşitliğin (bunlarda tartışılır konular) tadını alan hiç kimse eğer o şartlarda doğup büyümediyse bunu kal-dı-ra-maz.
(bkz: yallah atabistana)
Şeriatı seviyorsan git konuş bence. Platonik sevmeyi bırak, git kapısına yalvar. Şeriat isteyen güzel kardeşim, sana kıl giden 5 kişi gidip bu adam malımızı çaldı deseler ve sen suçsuz olduğunu ispatlayamadan sağ elin kesilse, sonra da onların yalan söylediği çıksa ve onların da sağ elleri kesilse ne anladım ben o şeriattan. Tamam adalet yerini bulur ama senin sağ elin gider. 80 milyonun nerdeyse 50 milyonu protezle yaşamak zorunda kalır. Thomisus dediydi dersin.
Bir Müslümanın şeriatı istemesi gayet doğal bir şey. Tam tersi istememesi büyük bir sorundur. Ama bunu insanları kışkırtmak için kullanıyorsunuz. Bu isteğinizde samimi olmadığınızı gösteriyor. Kendi yaşantında şeriatı uygulamakla işe başlayabilirsin.
Gelince de ilk ağlayacak olan bu çift yüzlülerdir ha.
Emeviler in yazdığı ve içinde tövbe 34, nahl 71, haşr 7 ve bakara 219. Ayetlerin nesh edildiği bir fıkıh.

Yani en azından şimdi bizi sömürenlerin insanlar olduğunu söyleyebiliyoruz. Şayet o fıkıh gelirse " yoksulluğun, düşkünlüğün, ezilmenin Allah ın istediği" yasası çıkar ve kimseye de bunu sorgulatmazlar.
Kalsın.
Bize kur an ve sünnet in dışına çıkmamış bir sistem gerekiyor.
güncel Önemli Başlıklar