bugün

upuzun boyuyla bir dönem kızlarını etkisi altına almış ve filmlerini izledikçe günümüz kızlarına da aynı etkiyi bırakan, şimdilerin ak sakallı tatlı dedesidir.
(bkz: tarık akan) *
her ne kadar bunun cevabı kişiye göre değişse de, yapılan anketlerde son zamanlarda kıvanç tatlıtuğ sonucu ortaya çıkıyor.
seçilemeyecek, belirlenemeyecek olandır. yakışıklı erkekler sadece ekranlarda diye bir kanı oluşmuştur. zira göreceli kavramını da unutmamak gerekir.
türkiye'nin en yakışıklı erkeği şu an için; harry kewell'dır. ama en yakışıklı türk erkeğini sorarsanız da; hakan balta'dır bana göre.
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
ismail türüt.
(bkz: moonlight sonata)
sana göre, bana göre, ona göre farklı cevabı olacaktır. şu güne kadar göremediğimden bana göre sokaklarda dolaşmakta ya da bilgisayar başında oturmaktadır. şu ana kadar gördüğüm en yakışıklı erkek diye sınırlandıcak olursak parfümerinin sahibidir. Evet kıvanç tatlıtuğ halt etmiştir yanında. ama yine de türkiye nin en yakışıklı erkeği hala dışarlarda bi yerde.
ferhat güzel.
(bkz: mustafa kemal atatürk)
karizma bakımından; (bkz: aydemir akbaş)

baby face bakımından; (bkz: ilyas salman)

teen popülerlik bakımından; (bkz: küçük ibo)

sexy olma bakımından; (bkz: şahin k)

ve tüm zamanların en yakışıklı türk erkeği: http://www.loadtr.com/363...1y%C4%B1kl%C4%B1_adam.htm
(bkz: Semih Şentürk)
ahmet rıfat şungar
görsel
(bkz: fettullah gülen)*
tartışmasız. tarık akan. sadece yakışıklılık değil. karakter sahibidir aynı zamanda.
öncelikle türkiye'deki tüm erkekleri görmeyi gerektirir.
yoktur. batıya doğru hedeflerimizi düşürmemek gerekir. *
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
bayan ve ibunelerin bileceği erkek.
kişiye göre değişir,bence Türkiye'nin en yakışıklı erkeği kıvanç tatlıtuğ'dur.
(bkz: bizim bi arkadaş)
henüz doğmamış olandır.
(bkz: ferhat güzel)

(bkz: ferhatbeautiful)
fatih ürek *
(bkz: izzet altınmeşe)
güncel Önemli Başlıklar