bugün

elbette tayyip reyiz. turkiye'nin buyuk lideri demiyorum; gelmis gecmis en buyuk lideri diyorum. anlayana......
tayyip bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük çobanıdır.
büyüklük adamlık dürüstlük ve duruşsa türkiyenin en büyük lideri tartışmasız devlet bahçelidir.amma ve lakin ülkemizde bu özellikler artık unutulmaya yüz tutmuştur.
Türkiye Cumhuriyetinin En Büyük Lideri Mustafa Kemal ATATÜRK'TÜR.
lider ol da istersen lağımcıların lideri ol demişler. bu da öyle bir şey işte.
son 20 yıl için seçim sonuçlarına bakıldığında açıkça görülebilecek olandır.
ülkemizin tarihini yirmi yılla kısıtlamış olanların problemidir, büyükçe bir problemdir.

(bkz: mustafa kemal atatürk)
Recep Tayy yeter lan vurmayın ırıspı çıcıkları şaka yaptım.
(bkz: La bi siktir git amk)
tartışılabilir bir şeydir.
http://anket.uludagsozluk.com/s/89
kesinlikle süleyman demireldir.
şöyle bir bakıyorum da 90 yıllık cumhuriyet geçmişize. ne yana baksam, gözüm nereye ilişse her yerde ulu önder süleyman demirelin izlerini, hizmetlerini görüyorum. Seyhan Barajına bakıyorum proje müdürü demirel, güneydoğuyu türkiye ile barıştırmasi fikriyle yola çıkılan gap projesine bakıyorum temelini bu ulu insan atmış, keban barajının da projesinde aktif rol alan bu yüce insan, ömrünü ülkeye hizmete adamaktan zerre şikayet etmemiş. ülkemizin birlik ve beraberliğine göz diken anarşistlerin idamı için el kaldıran kadroya bakıyorum yine bu vatansever adam en ön safta, 50 yıl boyunca dedelerim, atalarım onun yaptırdığı havaalanlarından uçağa binip birbirine kavuşmuş, onun duble yollarından, yine onunla ülkemize gelen ithal arabalarının hız denemelerini yapmışlar. ülkemizdeki okulların yüzde 60'ı bu yüce insanın iktidarları döneminde yapılmış, bir çok ilimiz bu ileri görüşlü siyaset ve fikir adamı sayesinde büyükşehir olmuş, üniversitelere kavuşmuş. adanalı pamuk üreticisi adalet partisi iktidarıyla traktör sahibi olmuş, rizeli çay müstahsili demirel hükümetiyle ihya olmuş. şimdi içinizde boğaziçi köprüsü üzerinde seyreden, sözlüğe iphonelarıyla, laptoplarıyla bağlanan orospu çocukları çıkacaktır. bu adama küfretmeden önce bi daha düşünün. altınızdaki köprüyü de o adam yaptı.

allah uzun ömürler versin fötr şapkalı adam
(bkz: demirel demirel iktidara yine gel)
sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan dır.
turkiye'ye, mustafa kemal ataturk'ten baska lider mi geldi diye dusundurmustur.
Tabiki de... süleyman hep başbakan başbakan süleyman.
4 şişe vodka dan sonra tatile gelen rus'tur.
Büyük reis Erdo babadir.