bugün

Bunu voleybolcu Porto Rikolu, Karina Ocasio yapmıştır. Ankara'daki saldırının ardından Türkiye'de iç savas çıkacak zannederek kaçan voleybolcu Porto Rikolu, Karina Ocasio ülkesinde ortaya çıktı.
Kadınlar Voleybol 1. Lig'in yeni ekiplerinden Salihli Belediyespor'un kulüp başkanı Cemal Murat Erim'de bu durumu dogruladı.

--spoiler--

Porto Rikolu sporcu; "Kızım ve annemle beraberdim ve bu yalnız olmaya benzemiyordu. Türkiye'de eğer yalnız yaşıyor olsaydım, biraz daha risk alır ve beklerdim. Ancak o an ilk olarak annelik içgüdüm devreye girdi ve ayrılmaya karar verdim. Ben ve ailem için güvenli olmayacağını düşündüm." dedi.

--spoiler--
Sahil kenarlarından gün geçmiyor ki batan bot, tekne haberi gelmesin. Hayır biz de iyisiyle kötüsüyle yaşıyoruz. Bir de madem dünya bizi kıskanıyorsa neden kıskanılacak yerden kaçılsın ki?
giden gelmiyor amk. bu sefer de Ordu'dan Hannover'e Giden 49 Kişiden Haber Yok .

https://onedio.com/haber/...0Yok&utm_medium=tweet
Terör örgüt üyeleri, Fetöcüler yapıyor bunu.
Kacmak degilde uygun ortam, firsat olsa her akli basinda insan bu cehennemden gider.
Ak partili beklediler basari oranı oldukça yüksek insan kaçakçılığı yapıyor. Embselliler anlamiyor bile.
güncel Önemli Başlıklar