bugün

Turk kızları yasta...
kız bulamayan türk erkeği beyanıdır. çalış senin de olur yazar bey. ****
ağlarız bak şimdi kendini bulunmaz hint kumaşından sayanların söylemi
ha bide şu var türk kızından yüz bulamayıp erkeklere abananlar.
Şahsen denedim ve gayet iyi çalışıyor. Türk kızı pişmanlıktan ötesi değil
gebermesi önerilesi kişi söylemi.
türk erkeği ise bekar ölecek kişi ağzından dökülenlerdir. hayır yani sen kimsin ki ne arıyorsun?
iyi düşün şampiyon, ölene kadar..
türk erkeğiyle evlenmeyi düşünen gay olduğu açık kişilerin ifadesidir.
kişisel bir tercihi ifade eden cümledir.

nedir bu kişisel tercih?

ibnelik olabilir ya da sadece türk kızlarına karşı ırkçı bir saldırı olabilir.

oysa bir erkeğin aklını başından alabilecek kadar güzel ve aklı başında türk kızları var.
türk kızları tarafından beğenilmeyen erkek söylemidir.
Kusursuz ve 0 ego sahibi olan iskandinav kızları dururken göt kadar boyuyla 2 metre kadar egosu olan kızlara bakmama durumu . Haklı mı evet haklı .
Öl o zaman Türk kızlarida seni beklemiyordu.
bir türk kızından kazık yemiş erkek söylemi.
Kürt kızıyla evlenmek varken türk kızı biraz zor. Kürt kızı kara kaşlı kara gözlüdür sevdiğimdendir okumuş kültürlü olanları ve vatan haini olmayan çok arkadaşım var böyleleriyle evlenmeyi allah inşallah nasip eder.
Birkaç yıl sonra Türk kızıyla evlenecek ergen sözü.
Haklı bir haykırış. Türk kızıyla evlenmek pismanliktir. Başka milletten sıfır ego afet gibi kızlar varken Türk kızı tamamen pismanliktir.
Bu kadar agir maddi ve manevi yük, sacma sapan, mantik disi bir suru adet, kızlarin bu kadar doyumsuz ve acgozlu olmasi sonucunda cok yakinda gerceklesebilecek durumdur.
Die nigga die.
eğer derneğiniz varsa üye olabilirim.
Türk kızı da seninle evleneyim diye sıraya girdi amk sığırı.

Git elini sik barzo
Amerikaya, buradan öküz sevkiyatı yapiyoruz ilgilenirseniz bekleriz .
boyle soyledikce inadina turk kiziyla evlenirsiniz kardesim.
sorun irkta veya ulkede degil.
insanlarin fikir ve bakis acisinda.
iki yüzlü ve suratsız türk kızıyla evlenmek ve onların triplerini, saçma sapan aile yapılarını çekmek istemeyen şahsımın siz değerli yazarlara itiraf ettiği gerçektir. evet arkadaşlar bekar ölmek çok daha mantıklı bir seçenek.
Valla bende öyle demiyordum da evlenmem diyordum. Abi çok değil biraz ilerimizdeki Gürcistan bile kültürümüzden acayip Uzak. Mesela aile kültürü gevşek, kaynana ve kaynataya farklı davranışlar, en önemlisi yemekleri çok sıkıntı. Ben zahmet çekerim abi. Yok türk iyidir bana.
Öl o halde.