bugün

Ben aile büyüklerinin türk kızlarını sünnet ettirmediğine şükrediyorum.
Keşke sevgili validenizde sekse ihtiyaç duymasaydı niye duydu niye babanıza ödül verdi vermez olaydı.
ihtiyaç hissedenler erkenden evleniyor. Hissetmeyenler beklemeyi tercih ediyor. Hislere ve beklentilere saygı duymalı. Sağda solda sekis de sekis diye çırpınan barzoların tek derdi ise fındık veya ceviz kırmak. Türk kızını filan düşündükleri yok onların. Sadece verrr gazı. Salak ya bizim kızlar da bedava versinler hemen tabi.

Çok beklersiniz çok. Elizabete selâm bu arada.
erkekler gibi belli etmedikleri için ihtiyaç duymadıkları zannedilir.
Aslında duyarlar.

Güven veren erkek bulmak konusunda tedirgindirler.
Bence biz insanlar doyduk sekse... kızları napak?
aşırı abaza ve her gürdüğü kadına fütursuzca yazan türk erkekleri yüzündendir. biz türk erkekleri, kendi değerimizi anladığımız gün, türk kadını da özüne dönecektir.
kesin yargıya varmamak gerekir.

bunun için bazı durumlar vuku bulmaktadır. yoksa bu kadar körelmiş hormonu olan insan guruhu olamaz.

bu vukular:

1- aile baskısı
2- görücü usulu evlilik
3- eşinden soğuma
4- acı duyması
5- bencilce sevişen partner
6- ergenlik yıllarında regli bile tü-kaka gören bir mahalle baskısı yüzünden kadınlığı kötü olarak bilinçaltına yerleşmesi.
7- zevk almaması.

erkek için ne kadar ihtiyaç ise, kadın içinde o kadar ihtiyaçtır seks. ancak erkeğin toplum içersinde mübalağsı ile karşı cinsin bu durumdan tiksinmesi, ailenin kıza uyguladığı psikolojik şiddetin travmaları ve yukardaki maddelerin hepsi birçok kızın eskiden toprağa canlı canlı gömülmesi gibi, artık duygularının toprağa gömülmesi durumudur.

zımparalanmıştır, bastırılmıştır, örselenmiştir.
O zaman müge anlı ve esra erola çıkan azgın kesim hangi ırktan.?
ağır saçmalık içeren iddiadır..

insan mağarada bile büyüse bunu iddia edemez..

iddia sahibini tıbbi kontrolden geçirmek gerekiyor kessinlikle..
Türk erkeğinin erken boşalma sorunu yüzündendir:
seks ihtiyacı bir uydurma bence. insan seks diye bir ihtiyaç uydurmuş sonra da bu uyduruk ihtiyacı karşılamaya çalışmış. sektör haline gelmiş.
" babanın ceketini omuzuma alsam hamile kalıyordum " diyen annemin de doğruladığı tespittir.
sekse ihtiyaç yok ceket yeterli demek ki.
Güzel bir entry aslında ama yapılan yorumlar hep bir öfke patlaması fikir açıklayanlar çok az.
Ben de sorarım bunu kendime, çoğu kadın buna ihtiyaç duymuyor mu acaba ? Duyuyorsa bu dürtülerini neye göre kontrol ediyorlar? Mesela ben Sevişirken orta yaşlı kadınların istekli seviştiğini görüyorum ama gençlerde bu sanki zoraki gibi soguk oluyor . Yaş ilerledikçe acaba artık güzel sevişmek hakkımız mi dsoğuk ar.