bugün

belli bir kesim dışında böyle birşey yok. ne para ne pul, bakire bakiredir. depremleri önlesen yine vermez. (buradaki verir kavramı da yanlıştır)
zaten birlikte olunca sanki tek beceren benim ve kendisi becerilenmiş gibi olaya baktığı için (ki bakınız çok yanlıştır)
o duyguları ve istekleri basık haliyle mutlu mesut olduğunu düşünerek yaşamaya devam edecek, biz de her önümüzde yürüyen bayanın poposuna dikkatle bakmaya, mini eteklilere iki üç kez bakmaya devam edeceğiz. bizim hatunlar yanlış öğretiler, çevre baskısı, aile tabularını yıkmadıkça biz de böyle devam ederiz. yahu senin seks dediğin şey de bir beceren ve bir becerilen yoktur. iki taraflı ve karşılıklı bir durumdur. bundan tek keyif alan biz değiliz. bunu iyi hatırlaman ve kendini kullandırmış gibi hissetmemen gerekiyor. (ufff annem arıyor orangutancan benim gitmem gerekiyor)

Vira bismillah...
en kesin yol tek bir yoldur. (bkz: evlilik)
para ve güç varsa kimse tutamaz.
Para varsa kesin olur paran yoksa dil olacak aga dil.
para, para, para.
bize gelsene film izleriz
birazcık güven vermektir.
Para diyen, para karşılığı seks sonucu dünyaya gelmiş erkek olmadığınızı anladığı an tamamdır.
hafif olması yeterlidir.
türk kızının yatağa atılmak istemesi durumunda işe yarayacak yollardır. tecrübe konuşuyor, gireceği varsa girer arkadaş.
(bkz: evlenme vaadi)
mesela ikea da falan dolaşırken türk kızı yatağın tam yanından geçerken sertçe itin yatağa atmış olursunuz. (bkz: amk ne diyeydim taktik mi vereydim)
uzun boy + kas + yakışıklılık + para = 250 gram.
tavsiyede bulunanların birbirlerinin bacısını yatağa atmakta kullanacakları yollardır. Türk kızı dediğin ne lan. Sizlerin bacıları. Hayatım inlemeyi kes de abine bir merhaba de bakayım.
çağırın gelir, fazlasına gerek yok.
kibar olun, yatağa atmayın yavaşça bırakın.
öyle bir yol yok . olacağını da zannetmiyorum. gerçek seven insan yatağa atmakla uğraşmaz zaten. eğer kız da akıllıysa ve istemezse vermez.
kimse atamadı, atamayacaktır da! bu kadar.
1d salaklarından birinin maskesini taksanız bile kanacak kezbanlar var bu ülkede. Diğer türlü en az üniversiteye gidip çevre yapmak lazım.
verüse verü vemezse gendü bülü. *

(bkz: gelüse gelü gelmezse gendü bülü)
merhaba ben bora gerisi gelir zaten...
gerçek bir türk kızı kendini yatağa atmak için dolap çevirenlerin alayını sikmezse ben de hiçbir şey bilmiyorum.
biraz akıcı ve karşı konulmaz konuşabiliyorsan kesinlikle kız yatakta.
güçlü kollar.
türk kızını yatağa atsan ilk adımı yataktan bekler zaten.
Sen istediğin kadar götünü yırt kızın içinde sevişme isteği yoksa bişey yapamazsın.ancak o kız sevişmek istiyorsa senin birşey yapmana gerek yok o seni en yakın yatağa atacaktır.
Belli başlı yollar elbette vardır. şimdi uzun uzun şunu yapın bunu yapın demek ise yersiz olur.

Çünkü temel nokta asıl önemli olan, bu da gerçekten ıstiyor musunuz sorusudur. Bir kızı isterseniz onunla birlikte olursunuz. Bilmiyorum belki kendimden dolayi böyle diyorumdur. istemekten kastım iç geçirmek, basit bir arzu ya d tememenni degil; planlı programlı yürekten istemek hedefe kitlenmek yani
güncel Önemli Başlıklar